Beschikbaar bij
Het reeds daags na bestelling ontvangen toestel, Trendfield 4-in-1 Externe CD/DVD Speler en Brander, werkte onmiddellijk perfect na eenvoudige plugin op mijn HP laptop via de USB-C aansluiting. Zowel de stroomvoorziening via USB, als de USB-3 poorten die dienst doen als HUB, als de CD-ROM lezer werken perfect zonder problemen. (De functie "CD/DVD Brander" heb ik nog niet uitgeprobeerd...).Als ook de duurzaamheid navenant is ben ik een zeer tevreden koper.
Ik ontving het apparaat met de bolletjes plastic verpakkingszak gescheurd en ernaast ipv er omheen, ik merkte dat de achterkant aan een kant een stukje ongelijk was, dus het is open geweest en dus eerder door iemand terug gestuurd omdat het apparaat niet goed functioneerd, het valt steeds uit en wordt dan steeds niet door de computer herkent, darom ook mijn retour en ik kijk voor een ander merk, in de winkel waar je het eerst kan zienbedanktwerken,
Plug &Play , werkte direct op mijn nieuwe Pc, geen enkel probleem.De micro sd kaart van mijn telefoon leest hij, plus de kaart van mijn Sony camera, speelt audio cd ook af.Bij het invoeren van een installatie software dvd,( indien geen ingebouwde op de pc) startte hij eerst niet op, de player werd wel herkend, dit kwam omdat Win10 dit niet meer automatisch doet, echter na installatie van VLCPlayer ging alles zoals gewoonlijk.
Ik dacht de DVD speler bovenop mijn computer te zetten en de kabel achterin de usb poort te steken maar door het belachelijke korte kabeltje is dit onmogelijk . Ik vraag mij af hoe iemand zoiets kan verzinnen , Verder ziet het er van binnen maar krakkemikkig uit . Als je hem wilt kopen bestel er dan gelijk een verlengkabel bij .
Fijn ding. Super simpel plug and play. De mijne bleek echter wel te spelen en rippen maar niet te branden. Na een paar keer heen en weer mailen voor oplossingen bleek er toch echt iets niet in orde en heb ik netjes een nieuwe gekregen. Deze doet het wel prima. Goede aftersale service dus!
werkt perfect. mijn oudere eeepc windows 7 had dus geen cd drive. de plug and play van dit apparaat was perfect. zoonlief kan weer heerlijk aan de slag met alles. cdrom's uit collectie geinstaleerd, beetje files geburned. aanrader
Niets anders dan lof over de DVD speler,maar bestelling kwam vet te laat. Volgena de App van PostNL op maandag om 17.58uur bezorgd maar in het lag ie pas woensdag op de mat.
Omdat er in een laptop geen cd’tje meer in kan ,heb ik dit model aan geschaafd.En ben de hele middag cd’tje gekeken.ik vind het een aanrader voor laptop gebruikers.
Van de levering ben ik tevreden maar heb het apparaat in mijn laptop gestoken maar wil niet afspelen.Had de revues gelezen maar bij lukt het niet
Hopeloos ding, bijna 1 op de 3 dvd's loopt vast. Helaas te laat geweest om hem terug te sturen, maar gebruiken doe ik niet meer.
Mooi apparaat, installeert zichzelf.Speelt goed af. Kon meteen een zeer oud programmaatje installeren. Ging als vanzelf.
Deze CD/DVD lezer/brander is degelijk uitgevoerd, functioneert prima en biedt extra USB poorten en kaartlezers.
Top apparaat. Makkelijk in gebruik en doet wat het moet doen. Fijn dat er meerdere soorten usb kabels bijzitten
Aansluiten aan mijn pc en onmiddellijk verbonden! Geen gedoe, echt super. Ik raad zeker dit toestel aan.
1 een woord geweldig, ik zeg doen, top apparaat. Super blij, hij doet het meteen en goed. Dank je wel
Snel bezorgd en apparaat was meteen bruikbaar. Plug and play. Is tevens geruisloos. Goede koop.
Ontzettend makkelijk in gebruik. Aansluiten op laptop en hij werkt meteen.Compact apparaat.
Heb ook eentjes gekocht en voorlopig werkt het goed. Na 2 of 3 dagen is de prijs gestegen.
Zo goed als geluidloos. Merkt bijna niet dat hij draait terwijl die vrij dichtbij zit
Prima, maar het "vastklikken" van een CD gaat niet erg soepel, maar acceptabel.
Perfect minimaal verpakt, zonder poespas, geen gedoe. Werkt als een tierelier.
DVD rw met extra aansluitingen zoals 2 x USB en een cardreader, erg handig.
doet waar ik voor gekocht heb mooi uiterlijk alleen kabeltje beetje kort
Wat een top brander. Razendsnel en dat voor deze prijs. Ben er blij mee.
Dit product is een aanrader; Werkt goed en veel aansluitmogelijkheden.
Als pluspunt zou ik zeggen: extra USB's en kaartlezer.
Eenvoudige, netjes geprijsde CD speler.Compact en compleet!
Onder Windows 11 loopt het lezen van een schijf vaak vast.
Klein, licht gewicht en doet wat t doen moet... Tevreden!
Heel gebruiksvriendelijk. Licht, makkelijk te bedienen...
Algemene kenmerken
Opslag
Productinformatie
Artikelinformatie
Overige kenmerken
EAN
Beschikbaar bij
Met de all in one-desktop die had gekocht miste ik een medium voor cd's en dvd's. En ik gokte op een goedkope variant van, in deze URGOODS.Is een goede gok gebleken: uitstekende dvd- en cdkwaliteit. Met de gewenste mediaplayer is de draadloze muis e/o keyboard muis de afstandbediening voor je favoriete film, en genieten maar. Nog net geen vijf sterren, omdat de USBsnoer wel heel erg kort is. Een USB-verlengstuk van een paar Eurootjes is die issue echter ook al snel verholpen.Erg basic als het apparaatje is hoef je geen extra's te verwachten. Maar gekeken naar efficiëntie voor het beoogde doel is het gewoon een puik dingetje.
Deze DVD speler doet wat hij moet doen. Het is een simpel apparaat dat zonder poespas aan een PC of laptop kan worden aangesloten. Het aan het apparaat vastzittende kabeltje is helaas erg kort, wat bij een desktop wat lastig is. Jammer dat er geen losse kabel kan worden aangesloten.Ook is deze DVD speler geen snelheidsduivel bij het rippen van muziek. Gevoelsmatig duurt het wat langer dan bij bijvoorbeeld een ingebouwde DVD speler. Maar echt rampzalig is dat natuurlijk niet. De kwaliteit van dit apparaat voldoet, maar het is zeker geen luxe uitvoering.De levering gebeurde snel en netjes.
Laptop heeft geen brander en we wilden aankomende winter de oude DVD's met familie journaal maar ook nog een doos met dvd films afspelen,, lekker old skool, wij zochten een dvd speler en tevens brander, dit apparaatje is PERFECT, plug and play, voor nog geen 28 euro, aansluiten is easie piesie,, en er zit ook nog een puik hoesje om het apparaat,,hoe vet is dat,, heir kan je je geen buil aanvallen,,, als je opzoekt bent naar zo'n soort product dan moet je dus deze Urgoods hebben,,
In eerste instantie was ik teleurgesteld dat er geen handleiding bij het apparaat aanwezig. Daarom de handleiding maar van internet afgehaald. Tot nu toe 1 dvd gebrand en dat ging probleemloos en net zo snel als via mijn oude IMac.Erg handig dat er twee USB aansluitingen aan het apparaat zitten.Achteraf nu de handleiding gekregen, maar dat is een beetje mosterd na de maaltijd.Hoe het apparaat zich op langere termijn zal houden, kan ik nu nog niet zeggen.
We hadden heel snel een DVD speler/brander nodig ivm geleende DVD's en onze laptop interne DVD speler doet het niet meer.De Urgoods hadden we zoals beloofd direkt de volgende dag in huis en hij functioneerde perfect. Zowel afspelen als branden/kopiëren ging super snel, makkelijk en correct.Persoonlijk ben ik blij met de witte kleur die niet zo opvalt op de tafel. Het apparaatje voelt kwalitatief goed en netjes afgewerkt.Wat ons betreft een aanrader.
Had deze gekocht om mijn DVD-bibliotheek te digitaliseren. Na het inlezen van meer dan 200 dvd's (voor eigen gebruik wel te verstaan) werkt hij nog steeds prima. Soms wil hij niet altijd opengaan wanneer je op het knopje drukt maar dat ligt vermoedelijk aan het feit dat het dezelfde knop is als een on/off knop. Gewoon even in je laptop aanklikken dat je de DVD wil uitwerpen gaat dan wel eenvoudiger.
De dvd-speler werd snel geleverd, prima product. Ik had eerder ergens anders een (nog) goedkopere dvd-speler gekocht, maar die draaide de dvd's niet meer. Deze lijkt het vooralsnog prima te doen. Aankoppelen aan de laptop, zelf een dvd-speler kiezen via de microsoft store en dan gelijk klaar voor gebruik. In het doosje zat ook nog een eenvoudig opberghoesje tegen beschadiging.
Het ziet er heel mooi uit, maar helaas leest het niet het formaat DVD dat volgens mij vroeger redelijk standaard was (DVD +RW) dus ik kan er geen enkele van mijn oude gebrande DVD's mee lezen.De beschrijving geeft niet duidelijk aan welke formaten het wel of niet aankan.Gewone film-DVD's die je in de winkel kan kopen kan het in ieder geval wel goed afspelen.
Deze externe DVD is dun, speler heeft een goed model, ziet er lux uit. kun je bij vele spelers de cd er zo opdrukken, bij deze schuif de schijf onder een kleine hoek op de zg. spindel.(as). Toerental is constant. Het vaste aansluitkabeltje, met 2x USB is mooi weggewerkt onder de speler. Jammer is dat deze door zijn dikte erg stug is. Een aanrader? Zeker.
Toestelletje werd reeds de dag na bestelling afgeleverd.Netjes en veilig verpakt.Ziet er mooi uit en het werkt perfect.Was gemakkelijk te installeren en het korte usb kabeltje stoort niet. Integendeel, toestelletje ligt mooi net naast de laptop. De usb/usb.c adapter is eveneens welkom.Het bijgeleverde tasje is wel mooi maar allicht niet zo nuttig.
Deze DVD speler geprobeerd. Werkt alleen via een USB ingang (wordt ook aangegeven). Voordeel is natuurlijk dat je geen externe aansluiting nodig hebt, maar mijn keuze zou toch externe voeding zijn. Apparaat voelde wat licht en zwak aan. Dit is natuurlijk persoonlijk.Keuze "niet aanraden": Ik ga voor een wat gevoelsmatig degelijker met voeding.
Urgoods is een jonge onderneming en ik houd van hun producten. Deze cd-speler is niet alleen maar design maar werkt ook perfect. Daarbij wordt er zelfs een hoesje geleverd om het niet te beschadigen, en een adapter voor USB 2.0. Had niet beter gevraagd ! Alleen jammer dat de draad een beetje kort is.
Prima prijs/kwaliteit verhouding! Ik had een een CD lezer nodig om een aantal CDs met foto's te kunnen bekijken. Deze speler leek me een uitstekend alternatief, de writer functie is een bonus. Installatie was een 'no brainer', inpluggen, werd direct herkend en ik kon de CDs meteen lezen.
Deze externe CD/DVD speler bleek heel gemakkelijk te gebruiken en aan te sluiten op mijn laptop. Werkt prima zowel met muziek CD als met DVD. Enige minpuntje vind ik, dat hij af en toe veel lawaai maakt bij het ronddraaien van de schijf, en dat het kabeltje wel heel kort is.
Bouw niet super, vooral constructie van USB kabel, kabeltje erg kort en zal na veel gebruik kapot gaan. Matige bouwkwaliteit en apparaat leest oude (zelf gebrande) DVD niet of niet goed, dit terwijl een merk speler wel alles goed afspeelt. Draagtas is compleet nutteloos
Erg mooi produkt, supersnel, binnen 1 dag , geleverd, ondanks de decemberperiode. Heerlijk makkelijk in gebruik, geen installatie van programma's, usb in laptop steken en spelen maar. Ook mooi uitgevoerd en handige opbergtasje erbij. Heel blij mee.
Voor mijn moderne laptop toch een dvd reader/writer nodig. Goede snelle levering. Prima dvd speler, werkte meteen bij aansluiting via usb poort. Door een handig hoesje ook makkelijk mee te nemen. Tenslotte een scherpe prijs. Kortom een aanrader.
De CD/DVD speler werkt erg goed. Het installeren kost weinig tijd, binnen 5 minuten kan je al gebruik maken van de CD/dvd speler. Er zit een fijn opberghoesje bij en een USB naar USB-C Adapter, erg handig.
Helaas heb ik geen goede review voor dit product. Ik heb bij 2 laptops met Windows 10 geprobeerd maar het blijft bij wat gerammel en verder gebeurt er niets. Jammer maar deze gaat retour.
Ziet er mooi uit, plug & play, werkt ook onder Windows 11. Kabel netjes weggewerkt dus die kan je niet kwijt raken. Inclusief mooi hoesje om mee te nemen als je ergens naar toe gaat.
Niet kopen! Kan wel dvd's goed afspelen, maar niet branden! Is geen brander! Lang geleden gekocht en zojuist geprobeerd, maar nu helaas te laat om te retourneren.
Goed degelijk product dat voldoet aan mijn wensen. De beschermhoes is aan de krappe kant en zou beter kunnen, maar geeft voor op reis genoeg bescherming.
plug & play, altijd mooi. met mijn oude kon ik geen cd meer branden, deze doet het meteen, snel en perfect. enkel het snoertje mocht langer zijn.
De dvd-speler werd snel geleverd en werkt goed in combinatie met mijn MacBook Air. De speler werd direct herkend en begon gelijk met afspelen, top!
Wat problemen met het apparaat. Super goede klantenservice. Snel en vriendelijk in het contact. Denken goed mee en komen tot prima oplossingen!
Was binnen een dag geleverd en kon gelijk aangesloten worden en werkte perfect.Inderdaad het snoertje is wat kort maar was geen probleem.
Werkt goed. Speelt ook mijn DVD's af die een aantal andere externe DVD-spelers niet aankonden. Mooi hoesje erbij, plus usb-c koppelstuk.
Op de notebook werkt het nietOp de media player werkt het nietOp de Smart tv nietWel plug,geen play,heel raar.Diverse dvd's geprobeerd.
Werkt prima, makkelijk aan te sluiten en mooi compact! Nadat mijn pc geen vaste cd brander/speler meer heeft is dit de ideale oplossing
* Herkent dvd's niet * Bij de eerste keer openen trok ik meteen de voorkant los terwijl ik niet eens veel kracht uitoefende
Algemene kenmerken
Opslag
Aansluitingen
Geïntegreerde opties
Productinformatie
Lees- en schrijfsnelheid
Artikelinformatie
Overige kenmerken
EAN
Beschikbaar bij
Het optisch schijfstation is bijzonder praktisch in gebruik. Installatie is ontzettend makkelijk, er wordt een uitgebreide software bijgeleverd. Het schijfstation is ondermeer geschikt voor het spelen en branden van dvd's en cd's. Het schijfstation is bijzonder voordelig en is reuzehandig
Zeer handige externe draagbare dvd speler , je merkt totaal geen verschil in snelheid met een interne dvd brander. Zeker en vast een aanrader.
Mooi strak en no-nonsens spelertje. Plug in en play. Vind zelf meteen al VLC player. Geen bijgeluiden. Kortom Value for money
Doet wat het moet doen, tegen een goede prijs, draait stabiel en relatief stil. Usb in de laptop en hij werkt.
Het doet wat ie moet doen maar voor de snelle gebruikers is het wel beetje traag.
Dat is het,draai super goed,stil,schuif werkt prima zondrt haperingen
Snelle levering. Eenvoudige installatie. Werkt prima.
Deze brander doet zijn werk gewoon heel goed.
Gewoonweg een prima apparaat
Doet wat het moet doen...
Algemene kenmerken
Opslag
Geïntegreerde opties
Productinformatie
Lees- en schrijfsnelheid
Artikelinformatie
Overige kenmerken
EAN
Beschikbaar bij
Het is een mooi schijfstation, dun, licht, makkelijk te installeren.Maar dat is ook echt het enige.Ik heb niet kunnen schrijven, maar de bijgeleverde software om Nero(Het schijfprogramma) te installeren werkt niet, dit blijft hangen bij het opstarten.Blu-ray disks afspelen werkt niet. Ik heb dit met meerdere programma's geprobeerd, maar het werkt helemaal niet. (Geprobeerde programma's: VLC met de AACS lijsten, PowerDVD, Aurora Mediaspeler, WIndows Media Speler, Leawo Speler. Blu-Ray Pro, Cyberlink) Deze werken allemaal niet.Heb een Mail naar Verbatim gestuurd, nadat ik reactie heb zal ik dit bijwerken met hoe contact is verlopen en of de problemen zijn opgelost
Het schijfstation is licht en dun. Dus zeer geschikt om mee te nemen in bv je laptoptas. Ik heb schijf nu een paar keer gebruikt en doet verder wat je van hem kan verwachten.Door op een knop voorop te duwen gaat de lade open maar je moet hem wel tegen houden als je op de knop duwt, hij is zo licht dat je hem gewoon naar achter duwt.Bouwkwaliteit is goed maar als je hem boven en onder vastpakt kan je hem in elkaar duwen. De gebruikte materialen zijn dun (om het hele apparaat dun te houden) en daardoor dus buigzaam.Windows 10 had bij mij geen enkel probleem om de schijf te herkennen en werkte meteen.
Het is een compact en compleet geleverd apparaat. Kabeltje en USB-C adapter meegeleverd. Jammer is dat er geen software voor Mac OS bij zit. Met de nodige freeware kan ik wel doen wat ik wilde, Blu ray films omzetten naar mijn overige i-devices voor reizen. Het was wel even zoeken, voor €40,- een licentie aangeschaft van Videosolo. Let bij het selecteren van afspeelsoftware op of het draait op Catalina...
Brand alle formaten zoals CD, DVD, BluRay (Ook BDXL) en M-Disc. (Behoud je data intact tot 1000 jaar)Een mooi simplistisch mobiel design met USB 3.1 voor een snelle data overdracht.Werkt zonder adapter. (Gebruik bij een laag voltage USB poort een externe van stroom voorziene USB HUB.)Wat meer kan een mens wensen?
Mooie slanke uitvoering en het schrijven van disc is goed te noemen. Helaas leest hij de disc zelf niet wat dan weer vreemd is.Door zijn slanke vorm ook zeer fragiel
De Blu-Ray speler werkt goed alleen de kwaliteit valt een beetje tegen wel zit er gratis een 25GB Blu-Ray disc bij en meegeleverde software werkt ook goed.
Snelle levering , echter de bijgeleverde software is een uitdaging voor volhouders.Uiteindelijk toch nog een reactie gekregen van de 4AllShop
Het ziet er netjes uit.En is een heel fijne bluray-speler voor zowel DVDs als Blurays. Maar heb nog geen blurays ermee gedraaid.
Degelijk. Niet echt goedkoop, maar da ben je snel vergeten. Werkt feilloos. Plug in and doet wat ie moet.
een goede externe UHD bly ray schrijver die het voordeel biedt op elke pc te passen (zowel usb-c als a)
het toestel werkt perfect alleen de bij geleverde software nero 2016 kan geen 4K blu-ray branden
Is wel niet goedkoop, maar wel degelijk, en met nero burn erbij
Om 4K af te kunnen spelen heb je een krachtige computer nodig
Wat ik goed vind aan dit artikel: goede kwaliteit.
eenvoudig aan te sluiten werkt zonder problemen
Zeer stabiele bluray brander en speler .
vlug te vinden en keuze te maken online
Een mooi klein apparaatje.
Algemene kenmerken
Opslag
Aansluitingen
Geïntegreerde opties
Productinformatie
Lees- en schrijfsnelheid
Artikelinformatie
Overige kenmerken
EAN
Pluspunten
- Hoge snelheid tot wel 5GB per seconde
- Past op de standaard USB & USB-C
- Plug & Play, geen drivers of software nodig
Minpunten
- Kan niet worden aangesloten op een telefoon
Beschikbaar bij
Sinds er vrijwel geen ingebouwde dvd-spelers meer in laptops zitten, dacht ik dat dit de perfecte oplossing was. Dat is overigens zeker waar, maar je moet wel wat verstand hebben van updates met betrekking tot Windows 10 (in het geval van Microsoft), want anders heb je er weinig aan. De externe dvd drive doet het prima, maar mijn laptop herkende de drive niet meteen, waarna ik een VLC heb moeten installeren. Dit is dus een tip voor mensen met een HP-laptop: Windows biedt zelf geen (gratis) opties meer aan om dvd's af te spelen, zelfs niet met een extern apparaat, dus daar moet je zeker even rekening mee houden. Het is trouwens wel een mooie dvd-speler van Zedar en ik ben er erg blij mee!
Ik had deze CD speler gehaald om mijn CD collectie op m'n pc te zetten, helaas kwam ik maar tot CD 60 toen de speler besloot het op te geven. Hij wou niet meer open en het indicatie lampje liet ook niks meer zien. In "mijn pc" kon ik 'm nog wel zien maar proberen te besturen vanuit daar deed niks.
Ik had 2 dezelfde externe DVD-spelers besteld en dus ook betaald. Via de brievenbuspost krijg ik er maar 1 afgeleverd. Ook na herhaaldelijk mailen blijft het bij 1 DVD-speler. De ding werk bovendien ook nog niet eens. Een FLUT bedrijf dus waarmee ik geen zaken meer mee wil doen
De levering was op de afgesproken dag en het product was goed verpakt.Verder doet de externe dvd sleper wat je er van mag verwachten ik heb hem aangesloten op mijn macbook en hij werd direct herkend.Verder vind ik het design leuk bedacht en voor deze prijs zeker een aanrader.
Voor mijn Macbook was ik opzoek naar een externe dvd speler met usb c aansluiting.Verder is hij ook nog voorzien van een usb a kabel voor de oudere modellen.Ik heb de dvd speler nu een aantal keer gebruikt en hij bevalt me erg goed.Ook vind ik het design er mooi uitzien .
We hebben 4 cd's met trouwfoto's. Het apparaat laadde niet alle cd's. Nadat we een andere kochten bij een andere partij, laadde deze moeiteloos alle cd's en foto's. Het apparaat deed het wel maar laad (in ons geval) geen zware bestanden.
Levering was prima en snel. Echter gaat de ladeslede maar een heel klein stukje open en is het snoer veel en veel en veel te kort! Kan dus niet aangesloten worden op de pc. Moet ik hem anders in de handen houden tegen de pc aan. Dat gaat niet werken.
Goede prijs voor een goed werkende dvd speler, met de Zedar externe dvd speler kan ik weer een dvd kijken op mijn Asus laptop ideaal.Vervelend dat Asus zelf geen dvd speler meer inbouwt.Werkt goed en ik ontving hem de volgende werkdag al!
De externe dvd werkt prima. Hij is zeer degelijk gebouwd en ziet er goed uit. Hij werkt snel met alle soorten dvd schijfjes. Hij reageert goed en snel op elke dvd brandprogramma. Brand snel de film op een dvd+r of een dvd+rw schijfje.
ben drie dagen bezig om hem draaien te krijgen muziek ja films kijken nee of hij vind de film niet of als hij hem vind dn gooit de drive de film er uit . geprobeerd op twee laptops en een desktop...gekocht via bol dus terug sturen
Plug & Play zoals het adverteert. Licht en gemakkelijk in gebruik. Ik heb wel ff de drivers moeten verwijderen om .cda bestanden te kunnen afspelen, maar bij volgende plug in was dit meteen weer in orde! Een aanrader!
De dvd speler van mijn oude Asus laptop is defect daarom heb ik de Zedar externe dvd speler gekocht.Met een externe dvd speler kan ik toch weer aan de slag en voor deze prijs is het ook de meest voordelige optie.
Mooi compact apparaat en werkt perfect met mijn laptop. Mijn oude externe dvd speler ben ik verloren gelukkig kon ik op bol.com een nieuwe bestellen en direct mijn cadeau kaart er bij inwisselen :).
De externe dvd speler heb ik direct bij mijn nieuwe laptop besteld omdat deze er niet meer zit ingebouwd.Ook was de verpakking goed en was het zo compact dat het gewoon door de brievenbus past.
Gunstige prijs voor één goede en snelle werking om op te nemen wat jou uitkomt. Keurig verpakt en snel geleverd. Kortom een aanrader voor ieder die snel en goed wil afspelen/opnemen.
Perfecte drive voor het maken van back-ups. Allebei de USB aansluitingen werken heel goed. Maakt niet veel geluid (alleen bij slechte DVD's of CD's).
Werkt goed samen met mijn notebook verder vind ik het design er ook mooi uitzien.Toch belangrijk als hij naast de laptop op tafel ligt 🙂
De dvd speler werkt goed en werd direct herkend door de laptop.Ik ben er blij mee en door deze prijs is het zeker een aanrader.
Aansluiten op de laptop even wachten en werken.Hij is stil en leest lekker snel. Ook het branden is zoals verwacht.
Mooi design, geen last van snoertjes of wat dan ook en erg compact. Fijn product, past ook in de nieuwe mac!
Snel geleverd, goed verpakt en past toch door de brievenbus. Makkelijk te installeren en werkt meteen goed.
De optische drive werkt perfect en een goede aanvulling. Nu kan ik weer programma's vus dvd installeren.
Werkt prima, verder kan ik er nog niet over oordelen omdat ik hem nog maar net in gebruik heb genomen.
Ik zou niet weten hoe ik een cd moet branden...afspelen lukt wel, maar branden????
De bestelling werd snel bezorgd en de dvd brander ziet er mooi uit en werkt goed
Ik heb dit apparaat geprobeerd op verschillende computers en het werkt niet.
Klein, compact en eenvoudig te bedienen. Inpluggen in je laptop en starten.
Super snel geleverd en werkt perfect.Zonder installatie meteen aan de slag.
Op meerdere laptops geprobeerd. Blijft vast lopen gelijk naar aansluiting
Prima en compact apparaat en uitgerust met een usb c en 3.0 aansluiting.
Algemene kenmerken
Opslag
Aansluitingen
Geïntegreerde opties
Productinformatie
Lees- en schrijfsnelheid
Artikelinformatie
Overige kenmerken
EAN
Beschikbaar bij
Voor mijn Macbook was ik opzoek naar een CD/DVD speler met USB-C aansluiting, maar voor de TV een USB A aansluiting. Deze heeft ze alle 2 waardoor je hem vrijwel overal gebruiken. Een groot pluspunt was voor mij dat de CD/DVD speler wordt gevoed door de zelfde USB A/C kabel. Ideaal! Heb het product nu enkele keren gebruikt en speelt DVD's af zoals het zou moeten. De (overigens) korte geïntegreerde kabel zorgt dat je altijd alles bij de hand hebt. Geen gedoe dus met verloren of rondslingerende kabels. Zoek je een DVD speler voor je laptop met USB A en/of C, zoek dan niet verder!
de cd speler is van een handig formaat en je kan hem handig opbergen in het hoesje. Windows 10 herkent de speler direct als je hem aansluit. wel is het snoertje iets aan de korte kant. voor mijn kleine pc is het prima maar als je een grotere behuizing hebt moet je wel hopen dat de USB poorten op de goede hoogte zitten.
Handig klein apparaatje, met een hoesje erbij. Het snoer kun je heel handig in de uitsparing van de dvd speler opbergen. Inpluggen en hij werkt. Een programma om DVD's mee af te spelen (zoals VLC media player) dien je wel zelf te downloaden. Eindelijk weer een mogelijkheid om wat oude DVD's af te spelen.
Aantrekkelijke DVD-drive voor USB 3.0 én USB-C. Naast een laptop voldoet het prima.Echter naast een PC is de kabel met 16 cm wel kort ! Koop er dan een goede verlengkabel bij.Logisch maar...... kies ook een goede USB 3.0 aansluiting op je computer die voldoende stroom levert voor de drive.
Waardeloze dvd-speler. Twee jaar terug aangeschaft, na een jaar was hij al kapot. Vervolgens een nieuwe ontvangen op de garantie, maar nu na minder dan een jaar is ook deze stuk. Twee dvd's in de speler zijn verbrand, waardoor ze onbruikbaar zijn geraakt. Echt geen aanrader dus!
De verzending was snel en het artikel goed verpakt. Door omstandigheden iets later kunnen testen of het apparaat ook werkt. Doet dit zeer goed. Het snoertje kun je makkelijk opbergen in het apparaat zelf dus geen gedoe met kwijtraken. Daarbij een gunstige prijs.
Makkelijk te installeren. Plug en play en hij doet het. Bij de eerste keer aansluiten even wat opstartproblemen, maar uiteindelijk kwam het helemaal goed. Alleen het aansluitsnoertje .... dat is wel erg kort en had echt wel langer gemogen.
Mooie dvd brander/speler voor de laptop.Heb deze aangeschaft omdat ik soms wel een game vanaf cd speel en een cdtje brand. de kabels zijn ook erg handig onder het apparaat bevestigt. dit met het hoesje is die ideaal voor onderweg.
Prima apparaat. Ben alleen wat bezorgt over het aansluit snoertje. Is geen los snoertje met stekertje, maar is zeer kort en zit direct vast aan het apparaat en zodoende bij regelmatig gebruik nogal kwetsbaar op breuk/loslating.
Het artikel is zeer makkelijk te gebruiken alleen een kabeltje erin en klaar! De uitstraling ziet er helemaal modern uit zodat e toch een beetneemt de tijd mee gaat!Perfecte aankoop en de prijs valt echt reuze mee!
Fijne compacte DVD-brander. Handig dat hij een ingebouwd opbergvakje heeft voor het snoertje waardoor het nooit zoekraakt of uitsteekt. Met handig hoesje erbij voor onderweg. En ziet er ook mooi uit.
het is een goed apparaat het is handig als je " VLC Media Player" gebruikt makkelijk en handig te koppelen aan de apparaat na het goed instellen. kan je cd er in doen en doet VLC de rest
Pracht product, zeer compact, mooie vormgeving, simpel te installeren door plug en play. Afspelen gaat perfect, branden moet ik nog proberen. Hij is ook erg handig om mee te nemen.
Doet wat ie moet doen maar werkt bij mijn laptop maar met 1 van de 2 soorten USB uitgangen. Ook het is het snoer echt wel erg kort, zeker als je een laptopstandaard gebruikt.
Deze cd dvd speler werkt niet naar behoren de computer herkent de speler soms wel soms niet. Rdw werkt niet een cd afspelen soms wel een enkele dvd herkent hij wel
Iets te laat bezorgt maar gelijk gebruikt. Hij doet het als een tierelier. Ben er blij mee. Ik zal hem echter niet veel gebruiken, omdat dvd/cd's er 'uit' liggen.
Nog weinig gebruikt maar doet het prima. Ook netjes is het opbergsysteem van de aansluitsnoer, onder het apparaatje. Ook het etui waar je het in kan opbergen.
Ik moest op mijn nieuwe Windows laptop eerst de NERO dvd player installeren (dus NIET de VLC-player, zoals in de handleiding staat, hiermee gebeurt er niks).
Snelle levering. Hij doet wat ie moet zonder install gedoe!Op mn Apple een cd luisteren, rippen en een dvd kijken.En waarschijnlijk nog meer.
Top product! Ik ben al langere tijd op zoek naar een externe dvd speler en deze werkt top. Ik zou dit product zeker aanbevelen!
Leuk verpakt in stoffen hoes, maar snoertje erg kort waardoor CD afspelen vanaf PC op de grond gymnastische operatie is.
je sluit dit artikel aan je laptop en hij doet het meteen, zonder moeilijk doen met installatie. Hij ziet er mooi uit.
Vanaf het begin paste hij niet in mijn MacBook, waardoor hij nutteloos is. Als je een MacBook hebt zeker niet kopen.
Precies wat ik nodig heb. Had een laptop zonder cd/dvd speler en kan nu die bestanden kopiëren naar harde schijf
Werkt niet met Windows 10, hele laptop loopt vast. Zodra usb kabel eruit word gehaald werkt de laptop weer...
Zonder te installeren, gemakkelijk in gebruik en voor iedereen aan te raden, ook een goede verzending.
Fijn apparaat en werkt pijlsnel met USB C adapter.Keurig en snel afgeleverd. Kan iedereen aanraden.
Geen CD rom drive? Voor installatie cd’s prima. Draait ook DVD’s maar niet video CD’s of blue ray.
Handig voor het afspelen van cd-roms wanneer je een laptop hebt die deze functie niet meer heeft!
Functioneert prima. Snoer eenvoudig weg te werken na gebruik. Is wel extreem kort, dat snoertje.
Algemene kenmerken
Opslag
Aansluitingen
Geïntegreerde opties
Productinformatie
Lees- en schrijfsnelheid
Artikelinformatie
Overige kenmerken
EAN
Beschikbaar bij
Ik ben er superblij mee! Na slechte ervaringen met twee andere externe dvd-spelers, van LifeGoods en Maxtor, die geen dvd’s konden branden (en in geval van LifeGoods helemaal niets brandde, terwijl ‘ie dat wel moest kunnen), had ik weinig verwachting van deze brander, maar 3x bleek scheepsrecht! Hij is klein, robuust (voelt stevig!) en leest en brandt alles wat ‘ie volgens de specificaties moet kunnen. Windows 10 computer kende ‘m ook meteen en blijft ‘m ook zien. Erg blij mee!
Prima aankoop, mede ingegeven door de vele positieve eerdere oordelen over dit apparaat (bij Bol.com). Kan het alleen maar volledig eens zijn met de mensen die deze CD/DVD brander/speler al voor mij positief beoordeelde. Mooi en degelijk uitgevoerd apparaat wat precies doet wat het moet doen. Enige minpuntje zou misschien kunnen zijn dat de aansluitkabel vrij kort is waardoor je de brander echt vlak naast je laptop moet plaatsen.
Apparaat doet probleemloos datgene wat ervan verwacht wordt. Mooie oplossing om de vast aangesloten USB kabel bij opbergen in een sleuf aan de onderkant weg te werken.Aangezien ik om het apparaat verlegen zat, was het prettig, dat tegen een geringe meerprijs, diezelfde avond nog bezorgd kon worden.
ik heb hem net een uur en ik vindt hem nu al een goede koop er staat bij de pluspunten en minpunten moeilijk en makkelijk moeilijk voor mensen die de handleiding niet gebruiken en die maar wat downloaden en dan de verkeerde app downloaden maar makkelijk als je de handleiding wel gebruikt
Werkt vlot, beter dan de ingebouwde optische drive, en zonder over verhitting. verder compact. Alleen de meegeleverde USB-C verloopstekker ziet er uit of iemand er op heeft gestaan, zwaar taps 'tuitje' en volledig onbruikbaar.
Dit product kreeg ik de volgende dag in huis. Heb er één nodig aangezien ik een laptop heb zonder disc drive en deze is gemakkelijk aan te koppelen en te gebruiken en is ook nog eens licht van gewicht.
Wat nu levertijden door achterstand?? Nee hoor, de dag er op afgehaald bij het afhaaladres. Het kon niet sneller. Ik ben er super blij mee. De spulletjes draaien al. Enorme dank!!!!
Via het USB-C opzetstukje op mijn MacBook aangesloten , draaide meteen en speelt goed af. Niks geen installatie gedoe en zelfs de Mac slikt hem gewoon alsof hij ingebouwd is
M-lconic Externe CD?DVD speler en Brander-Optische zo wel het zwate uitstraling en de werking is zo overzichtig makelijk van gebruik .dat deze veel steren verdiend .super
Bedankt voor deze gemakkelijke transactie ! Uitstekende service en verzorgde en snelle levering. Dit toestel werkt prima en is zeer eenvoudig qua gebruik.
Ik zocht een externe CD speler om oude PC spellen op te spelen en deze doet het perfect! Geen installaties, gewoon USB inpluggen en hij doet het direct.
Ik ben blij met deze aankoop. Als je geen ruimte meer in je pc hebt is dit de ideale oplossing. En snel en makkelijk besteld en geleverd door Onze Bol
Handige makkelijk te instaleren drive, goed om op mijn laptop zonder drive de noodzakelijke programma’s te instaleren die op cd worden geleverd.
Prima cd-speler.Past niet alleen op laptop en macbook, maar ook op gewone versterker voor mensen die nog 'gewoon' cd's willen luisteren thuis.
Snelle service (volgende dag in huis) en fijn product. Inpluggen in mijn Macbook en het werkt, fijn dat er ook een USB-C stekkertje bij zit.
Ik gebruik het nu 2 dagen Super makkelijk,veilig en bovenal snel voor al je foto's op dvd te zetten EEN ECHTE AANRADER...
Snelle verzending, goed product aan een faire prijs. De usb-c dongle was een aangename toevoeging!
Prima CD/DVD brander/reader.Speelt zelfs de oudste CD roms af.Voor mij was dit een goede aankoop.
Mooi verpakt, zeer compact. Aansluiting; plug and play.Na aansluiting CD/DVD erin en weg zijn wij
Een vlotte en snelle service en een uitstekend artikel dat direct werkt zonder allerlei extra's.
Snel in huis, zeer makkelijk aan te sluiten, kortom een prima product voor weinig geld
Bestelling werd zoals beloofd, zeer snel geleverd. Ik ben een heel tevreden klant.
Heel snel in huis. Werkt prima, uitstekende cd/dvd speler voor een prima prijs.
Als pluspunt zou ik zeggen: keurig op tijd geleverd en apparaat werkt perfect.
Ik heb laptops zonder dvd brander, daarom is dit apparaat perfect
Apparaat doet wat je ervan verwacht en is gemakkelijk in gebruik
Sollide, werkt goed, jammer dat het kabeltje net iets te kort is
Voor deze prijs , top product aansluiten instaleren en werken.
Prima apparaat, degelijk, met USB en een slimme USB-C-stekker.
Snelle levering, goed product, speelt gebrande cd’s goed af!
Algemene kenmerken
Opslag
Aansluitingen
Geïntegreerde opties
Productinformatie
Lees- en schrijfsnelheid
Artikelinformatie
Overige kenmerken
EAN
Beschikbaar bij
Super fijn product!CD´s werden porbleemloos gelezen en heb het product zelfs kunnen gebruiken voor andere doeleinden door alle functies.Aanrader!
Voldoet aan alle eisen, ben er blij mee.Prima product
Het werkt naar behoren, met een hoop mogelijkheden.
bestelde apparatuur werkt perfect.
voorkant laat los defect
Gemakkelijk in gebruik
Algemene kenmerken
Opslag
Aansluitingen
Geïntegreerde opties
Productinformatie
Lees- en schrijfsnelheid
Artikelinformatie
Overige kenmerken
EAN
Beschikbaar bij
het is een ramp ik heb cd/dvd-rom speler brander gekocht 18-5-21 heb hem eindelijk ergens de 27e mei pas gekregen en nu doet deze het ook al niet van wat ze hier zeggen in de omschrijving op internet is al de 2e die het niet volledig doet. ik heb het gekocht om films te kunnen kijken op mijn pc en mp3 cd`s enzo voort te kunnen branden. hij moet kunnen branden dus niet hij vindt nog niet eens een lege gewoon cd . geeft hier een leeg station weer. ik weet me geen raad meer. en hij is heel traag met opstarten van een film is mijn heel oude laptop (van 2009) dvd rom toch supersnel tegen over wat dit is.
Ten eerste werd dit product ineen keer geleverd bij een ophaalpunt terwijl ik daar niet voor gekozen had. Dat heeft natuurlijk niks met het product te maken, maar was wel heel vervelend. Daarnaast kreeg ik het product met twee dezelfde kabels, hier kan ik dus niks mee. Ik heb gelukkig zelf wel de andere kabel maar heb je deze niet, dan had het product niet gebruikt kunnen worden. Een foutje is heel normaal maar ik zie veel meer recensies als deze dus het was zeker niet eenmalig.
ik ben niet echt tevreden , ik ben blij dat ik het heb , maar niet tevreden dat men dit op dinsdag 10/1 bracht ( wanneer ik niet thuis was ) en voor de deur is gelegd . Dit terwijl ik expliciet gevraagd had dit op Zaterdag 15/1 te brengen . Ik heb special mijn broer moeten vragen dit af te halen bij mij thuis . Dit is niet correct, te laat kan , maar 5 dagen te vroeg niet. Er is een reden waarom ik die datum koos .Mvg
Er worden 2 kabeltjes geleverd bij het toestel. Wanneer je de dvd-speler met het ene kabeltjes aansluit aan je pc, opent hij wel om de dvd erin te steken maa de pc vind dit toestel dan helemaal niet. Met het andere kabeltjes opent hij niet, pc vind hem wel maar speelt dvd niet af. Misschien scheelde er gewoon iets aan dit toestel maar wij hebben het wel gewoon terug gestuurd.
Het systeem is erg fragiel. Je moet de DVD heel secuur vast klikken, anders draait hij niet. Pas na meerdere pogingen kreeg ik telkens de DVD aan de praat. Ik heb hem terug gestuurd en een speler van LifeGoods besteld. Dat is een verademing, die werkt tenminste soepel.
OSX 10 (Catalina) herkent het apparaat wel maar dvd-r niet en is dus niet als brander te gebruiken. Fabrikant legde oorzaak bij een 'bad batch' van Verbatim waaraan - na aankoop van een beter apparaat - niets bleek te mankeren.
Dit product werkt niet. Verspil je geld er niet aan. Het leest geen dvd’s en de helft van mijn cd’s ook niet. Ik heb de verkoper gestuurd om het te melden en geld terug te krijgen maar nooit wat gehoord.
Deze speler/brander is goedkope Chinaprut en heeft ook nog moeite om de drivers op het net te vinden!Bovendien heb ik hem ook nog eens zeer matig verpakt ontvangen.Dus zeker GEEN aanrader !
Sorry, valt tegen werkt niet op de laptop...in windows 10 en geen beschrijving erbij alleen een klein chinees briefje Ben er niet blij mee....heb weer geld weggegooid voor nothing
Plug & Play omschrijving klopt niet helemaal. Apparaat aangesloten. Drive wordt wel weergegeven (windows 10) dat deze is aangesloten, maar ziet de dvd erin blijkbaar niet.
Na 2 maal oude foto’s kijken konden de oude cd’s niet meer gelezen worden.geen instructies bij levering.Moet zelf op zoek gaan.Niet het apparaat wat je verwacht.Miskoop
Helaas lukt het me niet om met dit artikel CD te branden. Wat volgens de product beschrijving wel zou moeten kunnen.Laptop met Windows 10 ziet het station als ROM.
Eerst deed die het gewoon, na een weekje ging die kapot en kan het niet meer gebruiken.Kan het helaas niet terug sturen naar de leverancier.Zonde van het geld
Waardeloos, als je hem al open krijgt, krijg je dvd er nooit meer uit. Hij speelt niets af en je hebt mazzel als hij voorkantje open schuift. Zou niet kopen.
Spijtig genoeg werkte dit bij mij niet. De dvd bleef maar draaien. Ik heb dit uitgetest op 2 pc's. Ondertussen is het reeds terug gestuurd naar de verkoper.
werkt niet, ook niet na downloaden van de software. Alleen een chinees briefje in de doos. Gedoe.Computer blijft de melding geven niets te herkennen.
Ik heb hem retour gestuurd. Had hem gekocht om cd's te kunnen branden.Dat is nou net wat hij dus niet. Terwijl dit wel in de omschrijving staat
Werkt niet. Twee kabeltjes erbij waarvan je denkt 'Wat moet ik ermee?', verschijnt niet eens op mijn laptop. Doet het niet, zonde geld.
Niet van de snelste om een CD-rom te lezen en lijkt me niet te stevig. Ook de installatie cd ontbrak in de doos van mijn aankoop.
Kan helaas geen spellen spelen die ik al in huis had ik heb een Mac Book Aire en dat wil niet dus heb ik hem retour gestuurd.
Een prima apparaat, is wel wat traag en maakt best veel herrie. Lijkt wel of hij dan vastloopt, maar is niet zo.
Het artikel koppelt niet makkelijk met mijn pc. Krijg ook telkens foutmelding wanneer ik cdrom probeer te lezen.
Even VLC op je computer en je kan aan de slag. Eenvoudig aan te sluiten en je kan alle schijfjes weer afspelen.
Een prachtig product maar op mijn Mac OS functioneert hij nog niet en er is geen Nederlandse handleiding bij.
Het werkt zo als het hoort je moet wel zelf voor de software zorgen maar die is genoeg te vinden ook gratis.
Speelde maar 1 DVD en dat met onderbrekeingen iedere minuut.Andere DVDs speelde hij helemaal niet.
Ontevreden! Leest mijn videos niet, zowel op de pc, laptop en op de tv geprobeerd.
Zoals het in de beschrijving zegt, plug en play. Makkelijker kan het niet!
Op 2 computers aangesloten, wordt wel gedetecteerd maar leest geen files.
Perfect om aan te sluiten op laptop, zalig om cd’s te bekijken op laptop.
Algemene kenmerken
Opslag
Aansluitingen
Geïntegreerde opties
Productinformatie
Lees- en schrijfsnelheid
Artikelinformatie
Overige kenmerken
EAN
Beschikbaar bij
Ondanks alle voorgaande reviews het volgende:De schijf is in station E: geplaatst en de USB kabel aangesloten.Regio ingesteld op Nederland, en met 4 resterende wijzigingen.Dat zou voldoende moeten zijn.Maar..... op welke manier de speler ook benaderd/geactiveerd wordt,de lade springt open en de volgende melding verschijnt:'Een schijf plaatsen'.Volgens de product beschrijving is het 'Plug and Play' .Bij mij is dit echter 'Plug no Play' of 'Plug never Play'
Zeer blij mee. Op mijn laptop zit geen cd/dvd-lezer. Met de aanschaf van dit product kan ik eindelijk weer mijn favoriete pc-spel weer spelen. En ik heb al mijn cd's met muziek waar ik jaren geleden naar luisterde kunnen rippen, zodat ik er tijdens het hardlopen naar kan luisteren via mijn MP3-speler.
Apparaat maakt veel herrie als het een schijf "leest" en vervolgens speelt ie lang niet alles af. DVD met meerdere hoofdstukken/films pakt ie alleen de eerste, de andere kan ie niet lezen.Jammer, idee was leuk. Toch terugsturen maar.
Ik ben blij met deze externe disk reader+writer met USB 3.0 aansluiting. Hij werkt meteen. Ziet er verder mooi uit. Wat handig is, is dat het kabeltje mooi in een gleuf onder het apparaat past en je hem dus goed kan opbergen.
20 min nadat ik het product had besteld stond meneer zelf aan mijn deur zo snel heb ik het nog nooit gehad! product was goed alleen helaas niet geschikt voor mijn laptop mijn eigen fout dus
Prima oplossing als vervanging voor defecte DVD/CD brander. Werkt goed onder Ubuntu (Linux) met Brasero om te branden. Verder geen software nodig, inpluggen en klaar voor gebruik.
Leuke drive, maar paar opmerkingen.-Kabel erg kort.-Regio dient ingesteld te worden:--run--devmgmt.msc--rechtermuis op DVD-speler--regio op 'nederland' zetten
De dvd-speler voldoet niet aan de beschrijving. Zeker niet "plu and play". We zijn beter gewend van Bol.com.
Apparaat is ontzettend sloom.Geeft constant de melding dat de disc niet reageert, waardoor alles vastloopt
Wat ik goed vind aan dit computeraccessoire: goede prijs/kwaliteit, voordelige koopMinder goed: kwetsbaar
Daar er in de meeste laptops geen dvd/cd lezeres meer aanwezig zijn, is dat een uitstekend alternatief
inderdaad goede manier om oud cd's en spellen weer te kunnen spelen en geen voedingskabel nodig 🙂
Doet niet branden en het kan het niet lezen. Hopelijk lossen we het op een goede manier op.
Twee pluspunten: goede prijs/kwaliteit en gewoon handig laptops hebben vaak geen dvd meer.
Alleen maar positief: goede kwaliteit, goede prijs/kwaliteit en voordelige koop.
Snel geleverd, makkelijk te gebruiken. Snel aangesloten en direct DVD af spelen.
Herkent meeste cd's niet, en als hij wel wordt herkent, hapert het afspelen.
werkt goed en snel geleverd!usb kabeltje mocht ietsje langer zijn!
Prima 3.0 usb dvd driver. Snellere levering en goede prijs.
Doet wat het moet doen, maar het kabeltje is wel wat kort.
- werkt zoals verwacht- goede prijs-kwaliteit verhouding
Goede prijs kwaliteit verhouding, makkelijk in gebruik.
Goede prijs/kwaliteit, dat is wat ik er goed aan vind.
Goede prijs/kwaliteit, dat is wat ik er goed aan vind.
Top portable dvd/branden aansluiten en spelen maar
snoertje te kort, maar werkt verder naar behoren
Aansluiten en het werkt. Cd wordt gelijk herkend
aansluiten en het werkt, geen gedoe met software
Handige compacte dvd-speler. USB erin en klaar.
Probleemloos. Doet wat ik er van verwacht heb.
Algemene kenmerken
Opslag
Aansluitingen
Productinformatie
Lees- en schrijfsnelheid
Artikelinformatie
Overige kenmerken
EAN
Heb je een grote collectie originele audiovisuele bestanden? Denk maar aan leuke vakantievideo’s en -foto’s of andere soortgelijke bestanden. Als je beschikt over dergelijke bestanden, dan wil je deze niet kwijtraken. Het is daarom handig om een back-up van de bestanden te maken. Bovendien is het handig als je dergelijke bestanden kunt afspelen op je computer of laptop. Zo kunnen andere familieleden of vrienden met je meegenieten van de leuke herinneringen. Voor het maken van een back-up van dergelijke bestanden kun je een blu ray brander gebruiken. Beschikt je computer niet over een ingebouwde brander? Dan hoef je je geen zorgen te maken. Je kunt immers op zoek gaan naar de beste externe blu ray brander. Daarbij kun je letten op verschillende factoren, zoals de schrijfsnelheid en de manier waarop je hem koppelt aan je computer. Lees dit artikel om jouw beste externe blu ray brander te vinden.
Beste externe blu ray brander van 2023
Door de jaren heen zijn er enorm veel optische schijven ontwikkeld. Daarbij kun je denken aan zowel interne als externe varianten. Momenteel zoek je echter naar de externe varianten. Dat is een goede keus, omdat je zulke modellen gerust met je mee kunt nemen. Desgewenst sluit je ze vervolgens aan op een andere computer. Je hebt dus veel gebruiksmogelijkheden. Voor velen vormt het uitkiezen van de beste externe blu ray brander een uitdaging. Daarom willen we je op weg helpen. We zijn namelijk nagegaan welke varianten momenteel het beste worden verkocht. Aan de hand daarvan hebben we een top 5 samengesteld. Deze top 5 bestaat uit allerlei verschillende modellen van topkwaliteit. Bovendien recenseren we elk van de vijf optische schijven. Hierdoor ontdek je wat elke variant uniek maakt. Vergelijk dus gauw de verschillende modellen en kies de beste externe blu ray brander voor jouw behoeften uit!
1. Asus BW-12D1S-U externe blu ray brander
Wil je gemakkelijk een blu ray disc branden? Moet dit proces bovendien snel verlopen? Is het daarnaast belangrijk dat jouw beste externe blu ray brander 2D-beelden kan omzetten naar een aangepast 3D-formaat? Dan kies je voor de Asus BW-12D1S-U. Dit apparaat is voor jou wellicht de beste externe blu ray brander. Hij maakt het branden van je schijven namelijk super gemakkelijk. Je kunt met deze optische schijf met een hoge snelheid branden via een USB 3.0 verbinding. Bovendien is hij naast het branden in staat om Blu-ray beelden in 3D-formaat te bekijken. Hiervoor gebruik je de meegeleverde software. Het apparaatje heeft zelfs de mogelijkheid om 2D-beelden om te zetten naar een aangepast 3D-formaat. Op die manier geef je oude DVD films een frisse look. Heb je weinig ruimte op je bureau? Geen nood! Deze brander kun je in een liggende of staande stand op je bureau plaatsen.
Eigenschappen van de Asus BW-12D1S-U:
- 2D naar 3D-conversie en DVD-upscaling is mogelijk bij deze brander.
- Hij wordt geleverd met een voet voor een verticale stand en een 3D-bril.
- Je verbindt hem via de USB 3.0-poort dus hij zorgt voor een razendsnelle overdrachtssnelheid.
- Door OTS technologie heeft hij een geweldige brandende kwaliteit en een snelle 12x Blu-ray brandsnelheid.
2. Verbatim 43888 optisch schijfstation
Bij het uitkiezen van een nieuw optisch schijfstation let je op verschillende factoren. Eerst ga je na of de schijf intern of extern is. Vervolgens onderzoek je voor welk type computer en besturingssysteem hij geschikt is. Aan de hand daarvan is het uitkiezen van de beste externe blu ray brander een fluitje van een cent. Wat dacht je van een variant voor notebooks waarvan het laadmechanisme aan de bovenkant is? Als een dergelijk model perfect klinkt, dan raden we het Verbatim 43888 optisch schijfstation aan. Dit apparaat is voor jou wellicht de beste externe blu ray brander. Hij is namelijk geschikt voor notebooks. Bovendien is hij een Blu-ray DVD combo. Er gaat dus een wereld aan mogelijkheden voor je open. Je hoeft gelukkig ook niet lang te wachten totdat je back-up is gemaakt. Hij heeft namelijk een 6x schrijfsnelheid een 4x leessnelheid. Dit apparaat ondersteunt zowel Windows- als Mac-software.
Eigenschappen van het Verbatim 43888 optisch schijfstation:
- Dit schijfstation koppel je via USB aan je notebook.
- Hij is een Blu-ray DVD combo met een SATA III interface.
- Er is gezorgd voor een 4x leessnelheid en een 6x schrijfsnelheid.
- Deze brander ondersteunt Windows 7, 8 en 10 en Mac OS X 10.6 Snow Leopard.
3. Buffalo BRXL-16U3-EU optisch schijfstation
Als je naar de schrijf- en leessnelheid van optische schijfstations kijkt, dan zie je dat sommige modellen sneller zijn. Echter, het is ook belangrijk om er rekening mee te houden dat de snelheid soms verwijst naar specifieke bestandsoorten. Sommige varianten hebben bijvoorbeeld een razendsnelle lees- en schrijfsnelheid op het gebied van Blu-ray discs. Toch zijn dergelijke modellen soms minder snel met het branden van dvd’s of cd’s. Is de beste externe blu ray brander voor jou razendsnel in het branden van zowel dvd’s, cd’s als Blu-ray discs? Kies dan voor de Buffalo BRXL-16U3-EU optisch schijfstation. Dit model is de beste externe blu ray brander voor jou. Hij kan namelijk in een handomdraai zowel cd’s, dvd’s als Blu-ray discs branden. Om precies te zijn bedraagt zijn DVD+R schrijfsnelheid 16x. Zijn BD-R schrijfsnelheid bedraagt 12x en zijn CD-R leessnelheid bedraagt 48x. Dit apparaat ondersteunt diverse Windows besturingssystemen.
Eigenschappen van het Buffalo BRXL-16U3-EU optisch schijfstation:
- Deze Blu-ray DVD combo monteer je horizontaal.
- Hij heeft een USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) interface.
- Dit apparaat kan in een handomdraai dvd’s en Blu-ray discs branden.
- Onder andere Windows 7 Home Basic (x64) en Windows 7 Home Premium worden ondersteund.
4. Verbatim External Slimline optisch schijfstation
Je hebt gezien dat sommige optische schijfstations alleen compatibel zijn met Windows besturingssystemen. Er zijn daarnaast ook varianten die alleen compatibel zijn met het Mac oftewel OS X besturingssysteem. Velen van ons willen echter niet beperkt worden. Is daarom de beste externe blu ray brander voor jou een variant die werkt op zowel Windows- als Mac-apparaten? Moet hij bovendien beschikken over buffer-underrun beveiliging? Dan kennen wij het perfecte model voor jou. We verwijzen hier naar het Verbatim External Slimline optisch schijfstation. Deze brander is de beste externe blu ray brander voor jou. Hij is namelijk compatibel met zowel Apple- als Windows-software. Daarnaast beschikt hij over buffer-underrun beveiliging. Je koppelt deze schijf via een USB 3.0 poort met je computer. Hierna geniet je van de snelle prestaties. Hij heeft namelijk een 6x lees- en schrijfsnelheid voor cd’s, dvd’s en Blu-ray discs.
Eigenschappen van het Verbatim External Slimline optisch schijfstation:
- Er is bij dit model gezorgd voor buffer-underrun beveiliging.
- Hij heeft een 6x lees- en schrijfsnelheid op het gebied van cd’s, dvd’s en Blu-ray discs.
- Deze brander is compatibel met Windows XP, Vista, 7, 8, 10 en Mac OS X 10.6 of hoger.
- Bij aankoop van deze brander krijg je er een USB 3.0-kabel en Nero Burn & Archive software bij.
5. Asus SBW-06D2XU
De eerste optische schijf die we hebben gerecenseerd is een model van het merk Asus. Dit is een bekend en hoogwaardig merk. Het is daarom niet verbazingwekkend dat veel personen voor de branders van dit merk kiezen. Was de eerste Asus uit onze top 5 niet de beste externe blu ray brander voor jou? Dan past de Asus SBW-06D2XU wellicht beter bij jou. Dit model is wellicht de beste externe blu ray brander voor jouw notebook. Hij is namelijk een Blu-ray DVD combo met een USB 2.0 interface. Deze brander heeft een schrijfsnelheid van 24x voor cd’s. Daarnaast heeft hij een 8x schrijfsnelheid voor DVD+R discs. Zijn gemiddelde random access time bedraagt 190 ms voor dvd’s en cd’s. De gemiddelde random access time voor een BD-ROM bedraagt bij dit apparaat 300 ms. Hij kan bovendien zelfstandig met het internet verbinden. Gebruik hem dus gauw om al jouw back-ups te maken.
Eigenschappen van de Asus SBW-06D2XU:
- Je sluit deze USB 2.0 brander aan op je Notebook.
- Dit apparaat kan zelfstandig met het internet verbinden.
- Hij heeft een 24x cd schrijfsnelheid en een 8x DVD+R schrijfsnelheid.
- Deze brander is een Blu-ray DVD combo, dus je hebt veel back-up mogelijkheden.