Beschikbaar bij
Na lang twijfelen gehouden. Een plus is dat de batterijduur lang is. Een andere plus is dat het opladen snel gaat. Het apparaat is compact. En het geluid is helder.Een nadeel is dat het steeds klungelen is met het menu. Doorklikken naar het volgende nummer duurt soms lang voor ie overspringt. Het menu moet je echt bestuderen en uit je hoofd leren, wil je er goed mee overweg kunnen. Er zit niet altijd logica in de menuknop en dat terwijl ik alleen de mp3 muziek optie gebruik. Radio uitgeprobeerd, maar er is veel ruis en het zoeken naar zenders duurt een eeuwigheid. Dus laat maar zitten, denk ik dan. Verder had ik gehoopt dat hij in mijn borstzakje zou passen, dat doet hij niet. Toch is het formaat compact. Ik gebruik eigen oordoppen/koptelefoon, want de bijgeleverde zijn standaard en blijven niet zitten. Het grootste ding vind ik persoonlijk, zoals ik al beschreef, de knop waarmee je het menu bedient. Harder zachter had bijv veel handiger geweest aan de zijkant... Nu klungel ik daar steeds mee en druk ik sneller fout. Enfin, grappig ding, maar als ik hem in zou kunnen ruilen had ik dat gedaan.
prijs kwaliteit verhouding van deze mp3 speler is uitstekend, de besturing vereist echter wat gewenning aangezien deze naar mijn mening niet erg logisch is t.o.v. wat ik gewend ben, maar voor deze prijs mag men echter niet klagen.oordopjes hadden een kleine storing na korte tijd (vielen uit, denk dat kabel beschadigd was) contact gehad met klantenservice en die reageerden binnen 1 dag dat ze een vervanging zullen sturen.super snelle respons en goed opgelost.aanrader voor iedereen die ee simpele mp3 speler zoekt met Bluetooth verbinding. (in de toekomst ga ik sowieso draadloze earbuds ervoor halen, heb het al getest met earbuds van vrienden en de verbinding is uitstekend).
Een zeer goede MP3 MP4 sperer die doet wat die belooft te doen .Werkt zelfs met een aux kabel voor te verbinden met een aux aansluiting in auto stereo radio enz.Perfect geluid ben er 100 procent tevreden over Heb er na het uit proberen meteen nog 2 bij besteld .Werkt met een 128GB micro SDkaart , bij geleverd is een 32GB SDkaart .In een woord uitstekend produckt .
Vuilnis. Ik kan enkel concluderen dat de andere reviews fake zijn. Jammer dat dit niet langer een goede indicatie is of een product degelijk is.Blijkbaar wil men dat men alle muziek afspeelt op je telefoon en dit niet gescheiden houdt. Omdat dit surveillance makkelijker maakt.Dit is een van de zo vele dingen die ons ontnomen worden.
Je kunt geen mappen of playlists aanmaken.Alle muziek staat in één grote lijst die je niet kunt aanpassen.Als je een nummer kiest, speelt hij vaak een ander nummer af.Sommige nummers zijn daardoor niet te beluisteren, je krijg telkens een ander nummer te horen.Heb hem teruggestuurd, gelukkig is dat bij Bol.com geen probleem.
Ik gebruik de mp-3 speler elke dag tijdens mijn ochtendwandelingen en om gewoon te ontspannen.Het geluidskwaliteit is goed en de batterijduur is lang genoeg. Nummers erop zetten gaat makkelijk via het kabeltje en slepen in de map. Formaat is handig klein en het weegt vrijwel niks. Past makkelijk in mijn broekzak.
Ik ben zo blij met mijn aankoop van de mp3-speler. Ik heb maandenlang gezocht naar een audioapparaat met een voicerecorder en FM-radio, omdat ik wanhopig weg wilde van de iPhone. Dit apparaat heeft absoluut niet teleurgesteld! Het is supergemakkelijk te navigeren en heeft een geweldige geluidskwaliteit!
Lekker compact, mat effect. Liedjes zeer makkelijk te plaatsen op de bijgeleverde microcard.Maar je moet telkens opnieuw bluetooth verbinding maken en hij gaat telkens terug naar het begin van de playlist ipv verder te spelen waar hij gestopt was.De bediening vond ik ook niet logisch.
De mp3 speler is erg klein en licht. Makkelijk mee te nemen. Met het bijgeleverde kabeltje zet je eenvoudig muziek op het apparaat. Verder doet de mp3 speler wat het moet doen. Wat mij opviel is dat de mp3 speler via de speaker nog best hard geluid kan produceren voor een mp3 speler.
Echt top dit ding, ben er super blij mee. Het verbinden met Bluetooth werkt top en ik vind de kwaliteit goed. Gebruik het zelf als ik ga sporten, zodat ik niet wordt afgeleid van berichtjes. Het apparaatje is ook erg ligt in gewicht wat het meenemen erg makkelijk maakt.
Ik gebruik de MP3 nu al 2 maanden en heb er nog geen problemen mee gemerkt. De geluidskwaliteit is top en het bedienen gaat makkelijk. Het toestel is compact en heeft een mooi zwart matte effect. Ik zou dit ten zeerste aanbevelen aan elke muziekliefhebber!
Fijne mini mp3/4, ik gebruik hem zelf enkel om audio te beluisteren. Dus ben niet bekend met de opties als opnemen, video etc. Maar de mogelijkheden zijn er. Fijn toestel, vind wel dat ie relatief snel leeg gaat. Vandaar 4 sterren.
Heel praktisch om naar muziek of e-books te luisteren. Batterij gaat vrij lang mee. Echt goed voor buiten. Ik heb de videofunctie niet geprobeerd, maar ik neem aan dat het scherm te klein is om daarvan te genieten.
Handige mp3-speler voor bij het hardlopen. Lekker klein formaat. De batterijduur is uitstekend en het is gewoon een redder in nood geweest omdat muziek me altijd heeft geholpen de dag door te komen.
de speler zag er niet uit als op de afbeelding daar waren witte pijlen voor de bediening wat beter te zien is als de zwarte.het kaartje en ook geen andere ging niet in de daarvoor bestemde gleuf
Ik heb er een gekocht om muziek te kunnen luisteren tijdens het wandelen zonder dat ik mijn telefoon mee moet nemen. De batterij gaat een tijdje mee en de muziek kwaliteit is goed.
Ik kocht dit product speciaal voor de bluetooth functionaliteit. deze functionaliteit werkt gewoon niet, heb het met verschillende elektronische apparaten geprobeerd.
Compact en Handige player.Is in het beging wel even zoeken naar de instellingen. Er zit geen aan en uit knop op. Muziek is makkelijk over te zetten.
Het was een cadeautje voor mijn vader op leeftijd, het moest makkelijk te bedienen zijn en voldoende ruimte hebben. Het voldoet in alle opzichten!
Ik ben blij met de mp3-speler. Hij is klein genoeg om hem overal mee naar toe te nemen, maar groot genoeg om hem goed te kunnen bedienen.
Makkelijk in gebruik. Doet precies wat het moet doen. Even aansluiten op de pc, muziek in de map slepen en muziek is overgezet.
Snelle levering, goed verpakt.Dochter is content met de kwaliteit van MP3 speler.Mooi geluid en overzichtelijke programma's
Het is een fijne speler. Ik ben vooral blij met het kwalitatief goede geluid en het gebruikersvriendelijke menu.
De bediening is simpel en de mp3-speler is licht van gewicht. Perfect voor het gebruik tijdens het sporten.
De mp3-speler is compact en licht van gewicht, waardoor je hem gemakkelijk elke dag mee kan nemen.
De Mp3 speler is lekker klein en dus makkelijk mee te nemen, en de batterij gaat lang genoeg mee!
De mp3 speler is klein, dus gemakkelijk mee te nemen en de levensduur van de batterij is goed!
Ik heb mijn favoriete muziek op de mp3 speler kunnen zetten en nu kan ik het overal luisteren
Handig voor het beluisteren van mijn favoriete nummers. Makkelijk om nummers erop te zetten.
Leuk, makkelijk apparaat. Alleen radio doet erg matig, maar deze heb ik toch niet nodig
Algemene kenmerken
Beeldscherm
Afspeelmogelijkheden
Verbindingsmogelijkheden
Geheugen
Accu
Garantie
Productinformatie
Overige kenmerken
EAN
Beschikbaar bij
Dacht ik dat-ie het helemaal niet deed, er gebeurde maar niks op het scherm... Bleek dat ik naar de achterkant keek, die is identiek aan de voorkant 🙂 Ik vergis me er nog af en toe in. De bediening is heel gevoelig en het zijn hele kleine icoontjes, dat is even wennen, maar waar het vooral omgaat: prima geluid (ik had al eigen goede oordopjes, dus dat zal schelen). Er is makkelijk muziek op te zetten via de computer.
de bluetooth connectie valt regelmatig uit...ofwel bluetooth ontvanger uit/in schakelen en/of apparaat terug connecteren met receiver...de touch toetsen reageren regelmatig niet waardoor er ook onderbrekingen ontstaan of kom je ergens terug op een menu dat je niet gevraagd hebt...spijtig..kostprijs/kwaliteit is niet echt wat je verwacht..compact dat wel maar daar houdt het mee op ...helaas
Heel mooi en modern! Ik betaal liever iets meer voor één goeie dan minder voor een slechte. Deze is top. Meer dan het geld waard ik heb geen telefoon meer nodig. Wanneer ik aan het trainen ben word ik vaak afgeleid door mijn telefoon dus neem ik deze mee.
Mooi en modern apparaatjeLijkt erg op een smartphone maar dan iets kleinerMakkelijk in gebruik, alles wijst eigenijk vanzelfZeer eenvoudig muziek op te zetten met een computerGeluid is door de koptelefoon wel iets aan de zachte kant
Speeld heel veel gewone MP3 bestanden NIET af en de bluetooth connect heel veel bluetooth speakers niet !!!En de knopjes op de zijkant zitten op een verkeerde plek waardoor je ze steeds indrukt.....
Werkt fijn en naar behoren. Geluid is prima en zoals het hoort. Prijs, kwaliteit in verhouding. De liedjes kunnen er gemakkelijk op geplaatst worden. Meer hoeft dat niet te zijn.
Goed werkende mp3 speler, touch functie werkt goed is fijn in het gebruik. Ook meer dan genoeg opslag voor nummers, zeker een aanrader!
Mooie MP3 speler, vele mogelijkheden en mooie duidelijke muziek. Alleen jammer dat er geen Nederlandse handleiding wordt meegeleverd.
Prijs kwaliteit verhouding top. Ziet er mooi uit en juiste formaat ook, makkelijk mee te nemen en batterij gaat lekker lang mee.
prijs kwaliteit verhouding is prima. jammer dat er geen Nederlandse beschrijving bij zit maar met wat gezoek gaat het prima.
De usb poort ging erg snel stuk, waardoor ik geen muziek kan overzetten.
Top ding werkt makkelijk en is super goed. goed geluid en ga lang mee
Top voor die prijs! Compact en lijkt zelfs een beetje op een iphone.
Goed product, doet precies wat er beschreven word. Erg aan te raden!
Prima apparaat alleen het geluid uit de oordopjes is erg laag
Heel erg mooi en modern ding. Werkt ook nog eens super!
Het is een heel mooi apparaatje met goede kwaliteit
Hoe zet ik vanaf mijn PC muziek op deze MP3 speler
De MP3 speler werkt goed en is zeer modern!
Heel handig en echt een top ding
Fijn product, geen klachten.
Veel leuke functies
Algemene kenmerken
Beeldscherm
Afspeelmogelijkheden
Verbindingsmogelijkheden
Geheugen
Accu
Garantie
Productinformatie
Overige kenmerken
EAN
Beschikbaar bij
Zwak spelertje, geen vervanging voor de iPod Shuffle. Is moeilijk blind te opereren en heeft weinig belangrijke opties. Geen shuffle, geen nummerkeuze, trage bediening. Men heeft geprobeerd het te verhullen, maar het product was DUIDELIJK al gebruikt.
Redelijke speler voor redelijke prijs. Wel voorzichtig mee omgaanomdat het scherm wel wat krasgevoelig is.Oortjes zijn van redelijke kwaliteit, Ook zijn er veel mogelijkheden.Als er voorzichtig mee omgegaan wordt is het een redelijke speler.
Het is een onding je kan geen afspeellijsten maken als je op shuffle insteld komen altijd dezelfde nummers voorbij, daarnaast kun je niet zoeken op alfabet, rare letters op de display gewoon niet kopen veel te dure prijs/kwaliteit verhouding
als de aan /uit knop niet werkt gaat hij ook niet aan . werkt alleen als hij verbonden is met stroomnetwerk ,als ik het toestel dan uitschakel blijft hij weer gewoon aan .niet kopen zonde van geld
Geen duur artikel, is ook aan alles te merken. FM ontvangst is slecht. De bedieningsknop zat binnen een week los. Leuk ding voor weinig geld maar dat is ook aan de kwaliteit te merken.
Geweldig geluid voor zo'n klein apparaatje! Handige bediening en als je even genoeg hebt van je eigen playlist zet je 'm op FM radio!
Zag er duidelijk al gebruikt uit, krassen op het scherm. Geen melding als de batterij is opgeladen of leeg is.Verder werkt het zoals het moet.
Verbreekt steeds verbinding met computer. Hierdoor kan ik er niks op plaatsen. In essentie product waar ik niks aan heb
Het is gebruiksvriendelijk. De oordopjes klinkt goed voor mij.
Goede mp3 speler met goed geluid en werkt prima.
ik ben uiterst tevreden van dit artikel
een goede koop en niet te duur
Simpel, licht, aardig geluid.
goed
Algemene kenmerken
Beeldscherm
Afspeelmogelijkheden
Verbindingsmogelijkheden
Geheugen
Accu
Garantie
Productinformatie
Overige kenmerken
EAN
Beschikbaar bij
Fijne mp3 speler die doet wat het moet doen. De bediening werkt erg makkelijk zodra je er aan gewend bent. De bluetoothkoppeling werkt prima. Ik ben tot nu toe erg tevreden.
Algemene kenmerken
Beeldscherm
Afspeelmogelijkheden
Verbindingsmogelijkheden
Geheugen
Accu
Garantie
Productinformatie
Overige kenmerken
EAN
Pluspunten
- Geschikt voor audio met hoge resolutie
- Directe connectiviteit met Bluetooth en NFC
- WiFi compitabel voor direct downloaden en streamen
Minpunten
- Geen ingebouwde radiotuner
- Geen oordoppen meegeleverd
Beschikbaar bij
Omdat ik al een tijdje aasde op een Hi-RES speler van Sony tegen een acceptabele prijs kwam na een prijsverlaging de NW-a 105 voor mij als beste uit de bus: goed geluid, een lekker klein formaat, míj́n merk Sony en niet te duur. Het gat met de dichtstbijzijnde Sony-speler (ZX 300) was met een prijs van rond de €700 gewoon te groot. Bevalt deze speler en gebruik je hem genoeg dan kun je later altijd nog eentje uit een hogere prijscategorie aanschaffen. Waarom HI-Res? Omdat de datahoeveelheid van een liedje op 44.1 kHz een factor vier groter is dan bij cd-kwaliteit. Hoe bevalt dat? Geweldig! Je lijkt nog meer details en voller geluid te ervaren dan bij een cd, mits je een goede koptelefoon gebruikt (in mijn geval een Philips Fidelio X2 HR of Sennheiser CX 300). Muziek kun je steeds vaker in HI-Res kwaliteit streamen of kopen, via bijvoorbeeld DSD Natives, 7Digital of Qobuz (laatste site is een echte aanrader!).De nadelen die andere gebruikers ervaren rond de lange oplaadtijd heb ik niet ondervonden: via een stekkerdoos met USB-oplaadmogelijkheid is de speler in 1,5 volgeladen en kan ik er circa zes uur luisterplezier uit halen. Voor mij voldoende. De equalizermogelijkheden zijn veelzijdig, hoewel ik vrijwel altijd gewoon kies voor het zeer prettige ClearAudio+. Dat de speler gebruik maakt van Android technologie is zowel een voordeel als een nadeel. Voordeel: je kunt Spotify, Deezer of Tidal streamen (wel even liedjes downloaden, want overal lukraak inhaken op WiFi is onveilig). Nadeel: Google duwt je speler automatisch vol met onzin waar je niet op zich te wachten, zoals contacten, YouTube, Maps, etc. Daardoor houd je effectief van de 16 gigabyte opslagcapaciteit slecht 4 gigabyte over - en dan moet je muziek er nog op. Een Micro SD kaartje aanschaffen is dus noodzakelijk. Eigenlijk onbegrijpelijk dat Sony dit machtig mooie machientje met zulk mager intern geheugen op de markt heeft gezet; dat zal dan het compromis geweest zijn. Met meer intern geheugen zou ik 5 sterren geven.Maar o wat is het een feest om naar muziek in hoge resolutie te kunnen luisteren zonder voortdurend gebeld of geappt te worden! Echt een aanrader.
De Sony NW-A105; wat een stap omhoog als je van de NW-A55L afkomt.Ik heb het dan niet alleen over de geluidskwaliteit. Het feit dat de nieuwe Walkmans nu over Android 9.0 beschikken maakt de Hi-res audio spelers helemaal van deze tijd. Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz, noem ze maar op, het kan allemaal gedownload worden via de Google play store en ze klinken allemaal fantastisch. Ja ook Spotify klinkt geweldig dankzij Sony's DSEE techniek. DSEE krijgt het voor elkaar om een bestand met een lage bit-rate (zoals Spotify's 320 kbps) bijna net zo goed te laten klinken als mijn geripte FLAC-bestanden. Ik gebruik de NW-A105 zelf in combinatie met de Sony MDR-1A M2 bedraade koptelefoon en de Sony WF-1000M4 draadloze oordopjes. Misschien dat je het verschil beter kunt horen met een betere koptelefoon; maar goed, ik moet oordelen (zoals hierboven) aan de hand van mijn, redelijk betaalbare, en daardoor (denk ik) , realistischere setup.De NW-A105 Walkman is gewoon knettergoed. Maar ja, niets is natuurlijk perfect; zo heeft deze Walkman niet de beste batterij in de Sony geschiedenis. Ik moet hem iedere dag opladen. Dit is voor mij persoonlijk geen groot probleem. Je kunt zeker een hele dag muziek luisteren op een volle accu. Ik ben nou ook niet iemand die hele dagen muziek luistert via mijn Walkman; eigenlijk alleen als ik onderweg ben (fiets, lopen, auto etz.). En ik laat de Walkman, net als mijn telefoon en andere oplaadbare apparaten gewoon 's nachts op. Mocht ik dan toch mijn Walkman tussendoor moeten opladen dan kan dat gewoon met een USB-C kabel. En laat die kabel nou net bijna in ieders bezit te zijn. In de toekomst wordt het zelfs een standaard binnen de EU, dus ook Apple gebruikers zullen ze binnenkort bij zich hebben. Mijn punt is, er is altijd wel iemand die een USB-C kabel bij zich heeft in geval van nood.
De NW-A105 is een zeer goede hoge resolutie MP3 speler. Het is een belediging als je de MP3 speler vergelijkt met je telefoon aangenomen dat je muziek kwaliteit belangrijk vindt. Een voorwaarde is dat je de MP3 wel goed gebruikt namelijk hoge resolutie muziek files en een goede koptelefoon. Als de voorwaarde goed zijn dan hoor je zeer gebalanceerde muziek mbt de lage, midden en hoge tonen.'De NW-A105 heeft de EU volumelimiet voor koptelefoon met kabel. Persoonlijk vind ik de volume net niet toereikend. Deze limiet komt te vervallen als je bluetooth gebruikt. Ik gebruik de speler in combinatie met de Sony wf-1000xm3 earbuds, en het geluid is superieur. Omdat de speler op Android draait kan je de Sony app voor het spelen van de muziek en de app voor het instellen van de earbuds parallel gebruiken. Je kan ook andere apps gebruiken zoals Spotify. De app voor de earbuds biedt je de mogelijkheid om het geluid te tweaken b.v. meer bas. De batterij is oke als je het scherm niet te veel gebruikt (8 uur is geen probleem) wat ook niet nodig is omdat je de speler voornamelijk bedient met de knoppen aan de zijkant.Samengevat, de NW-105 is een super MP3 speler als je het combineert met een high end bluetooth koptelefoon.
Heb het apparaat gekocht om alleen te gebruiken voor muziek en om de Batterij van mijn mobiel te sparen.Met de vermelding van 45 uur muziek op een volle batterij.Het ruisonderdrukkingssysteem werkt alleen met de passende Sony in-Ear hoofdtelefoon IER-NW510N welke alleen in Japan te verkrijgen is. Waardoor de zo vermelde interne ruisonderdrukking en geluidsinstellingen met Bluetooth niet te gebruiken zijn en een hoofdtelefoon met ruisonderdrukking moet worden gekocht. Het apparaat werkt met het Android systeem waardoor er steeds e-mails en berichten binnen komen en het interne geheugen van 16GB snel vol loopt. Het scherm is te klein om e-mail te verzenden en het bijna onmogelijk is om te typen. Ik zelf wil het daar helemaal niet voor gebruiken.Bij het afspelen van muziek haalde ik maximaal 6 uur op een volle batterij!Zelfs als het apparaat op de slaap stand word gezet heeft het nog verbruik en moet de Wi-Fi, Bluetooth en ook het toestel zelf geheel uitgeschakeld worden om geen verbruik meer te hebben.Het is verder een mooi en degelijk apparaat met een goed geluid, (Afhankelijk van extra te kopen in-Ear of hoofdtelefoon kwaliteit) Dan kan men echter ook een mobiele telefoon gebruiken.
Mijn vorige MP3-speler (een Philips GoGear Ariaz) heeft na 10(!) jaren de geest gegeven. De zoektocht naar een vervanger heeft wat tijd gekost gezien de verscheidenheid aan huidige MP3-spelers. Philips heeft de markt gelaten voor wat het is, waardoor buiten Sony, nog enkele overschieten zoals Lenco ... Ik gebruik het ding enkel voor muziek te luisteren, niks meer, niks minder. Bij de huidige MP3-spelers is het alles of niks. Na één maand de Sony NW-A105 Walkman in mijn bezit te hebben ben ik er tevreden mee, maar beter dan de Philips kan ik hem niet noemen. De batterijduur is op energiestand nog vrij matig, ik kom aan amper een uur of 8 a 10. Laat staan met alle toeters en bellen op en aan (zoals wifi). De shuffle functie werkt ook niet helemaal naar behoren merk ik, soms gaat ie gewoon de lijst af. Ook qua geluidskwaliteit vond ik de Philips iets beter. De prijs valt wat tegen, enkel doordat de batterijduur niet super is. Ook het intern geheugen is weinig, 16GB tegenover 64GB voor mijn vroegere Philips (en dat was er eentje van 2012!). Hopelijk gaat deze ook 10 jaar mee! Ben benieuwd...
Ik heb recent een Sony NW-A105 Walkman - Hi-Res Audio MP3-speler - 16GB - Groen gekocht, op basis van verschillende reviews. Voor het geluid geef ik de twee sterren, dat is inderdaad subliem, met de goede oortjes. Verder is het aantrekkelijk dat het apparaat veel mogelijkheden in zich heeft zoals wifi, kunnen downloaden van apps (zoals b.v. Spotify) en nog veel meer. Groot nadeel daarbij is dat het geheugen door de standaard apps al vrijwel vol is. Download je Spotify, dan krijg je een waarschuwing dat het beter is om 2 Gig ruimte over te houden... Daarnaast is de kwaliteit van de accu enorm teleurstellend. Het gebruik van alle prachtige mogelijkheden op het apparaat wordt daardoor volledig teniet gedaan. Je ziet de accu leeglopen als je b.v. via wifi Spotify afspeelt. Wat ontzettend jammer is dat. Dan maar maatregelen genomen: wifi uit, Bluetooth uit mits niet gebruikt, schermintensiteit lager etc. etc. Waarom heeft Sony voor deze aanpak gekozen: veel mogelijkheden met een waardeloze accu! Slechte prijs-kwaliteit verhouding dus.
Allereerst, omdat ik dat net in één van de reviews las: natuurlijk heeft de walkman wel WIFI. Het werkt gewoon op Android en komt dus met bluetooth en Android.Ik heb het apparaat nu een paar maanden, en ik vindt het een erg fijne speler. Door Android heb ik immers ook de mogelijkheid via Spotify muziek te downloaden en te luisteren. Ik maakte mij vooraf nog wel zorgen om de batterij. En inderdaad, in vergelijking met andere audio spelers die niet op Android draaien en smartphones gaat de batterij niet lang mee. Maar je moet dit ding ook niet gebruiken om (regelmatig) YouTube video's te kijken of games te spelen. Bij het luisteren naar muziek via Spotify tijdens het reizen van en naar werk op batterij besparende modus zonder bluetooth gaat het toch nog zo'n 12 uur mee. Wat ik prima vind.Verder heb je wel echt een SD kaart nodig. Het geheugen zit standaard erg vol. Maar met een SD kaart is dat zo opgelost.De bouwkwaliteit is trouwens super, evenals de resolutie van het scherm. Alles bij elkaar ben ik erg tevreden.
Een fijne, handzame, goed gebouwde audiospeler. Ik vind het juist een toevoeging dat Android hierop draait, aangezien ik ook Spotify en andere apps kan gebruiken. Je hebt nu de mogelijkheid om één apparaat te gebruiken voor al je audio. Het toffe is dat, als je bedraad luistert, ook de audio van je andere apps worden geoptimaliseerd door alle audiotechnieken in dit spelertje.1 (best groot) nadeel: levensduur batterij. Je dient een beetje bewust om te gaan met de batterijduur van dit apparaat door bijvoorbeeld alle apps die je niet gebruikt, te deactiveren. Schakel ook wifi / bluetooth uit als je dit niet gebruikt. Wat betreft streaming apps: het downloaden en offline luisteren draagt ook bij aan de batterijduur.
Een mp3 speler met het gemak van Android klinkt leuk. Maar dat hele systeem slokt meteen 10GB van het 16 GB interne geheugen op. Download de spotify of deezer app en je geheugen zit vol. De geluid instellingen zijn alleen te gebruiken bij bedrade koptelefoons. Met Bluetooth koptelefoons heb je er niets aan. Je iTunes muziek naar een sd kaart overbrengen voor dit apparaat is een crime. Gebruik je Android dan zal het best prettig werken, maar met een MacBook of iPhone is het ondoenlijk. Voor het offline luisteren van een streamingdienst met highres files is het een leuk apparaat. Maar hou rekening met een accuduur van hooguit 10 uur. Al met al een hoop minpunten.
Helemaal van deze tijd. Erg indrukwekkend is het geluid. Zeker beter dan elke telefoon. Na eerder ook de ZX300 te hebben gehad, doet deze niet onder van zijn grote oudere broer (in ieder geval niet in SE, want er is natuurlijk geen gebalanceerde output, maar een standaard 3.5mm uitgang. Ik vind het een prachtig handzaam apparaat. Een echte walkman met veel mogelijkhedem! Meer dan ooit tevoren. Naast high-res bestanden ook toegang tot Tidal (HiFi), Spotify en meer! EQ instellingen werken zowel op je eigen bestanden als ook tijdens het streamen (zoals Clearaudio+). Niet twijfelen, je geniet echt van de Sony sound ik een klein maar fijn jasje.
Prima geluid vooral met goede oordopjes. Ik (senior) wil 'm gebruiken om m'n favoriete mp3's op te zetten, maar dat is een gedoe. Typisch Android. je ziet niet wanneer er bestanden daadwerkelijk worden overgezet. Music Centre heeft een oninvoelbare interface, vreemd taalgebruik (Belgisch?), rename van een bestand lukt niet erg. USB verbinding soms moeizaam, kortom gepriegel en compleet anders dan met de verkenner op een PC. Dan helpt de handleiding die alleen als pdf beschikbaar is ook niet erg, die is niet rustig 'op de bank' door te lezen. Maar misschien is dit soort dingen ook niet meer geschikt voor ouderen.
Mooie goed gebouwde speler met veel mogelijkheden.Alleen jammer dat er voor het androidbesturingssysteem is gekozen, maar daar valt mee te leven.Geen oortjes mee geleverd maar aangezien iedereen toch wel een voorkeur heeft voor andere oortjesof koptelefoon is dat geen bezwaar.Wel is het jammer dat er zo moeilijk aan een goede beschermhoes te komen is.Ook is het verstandig de wi-fi uit te zetten, dit spaart de accu en voorkomt allerlei rommel op je spelerhet is immers een muziekspeler en geen mobieltje.Het PC programma "Music Center for PC" is een fijn programma en voor iedereen te begrijpen.
De nieuwe Walkman heeft als pluspunt dat deze Android en dus WiFi ondersteuning heeft. Nu kun je ook luisteren naar streamingdiensten als Spotify op het apparaat. De batterij heeft er echter wel meer van te lijden, want de batterijduur daalt er drastisch van, ten opzichte van wanneer je alleen je eigen opgeslagen muziek afspeelt. Maar al met al is het apparaat weer nét een tikje mooier afgewerkt, zijn de knoppen gemakkelijker te bedienen en is het met Android mijns inziens nu een mooier totaalpakket. En het geluid blijft beter dan van een gemiddelde smartphone.
Alweer een tijdje in huis, sinds juni 2021. Fijne muziekspeler met mooi scherm, eenvoudige bediening en goed geluid.Nee, de batterij gaat niet langer mee dan 6 uur bij flink gebruik, lees:volume. Maar ik zit daar niet mee. Koop er wel een hoesje bij voor de bescherming want dit soort lichte apparatuur valt retesnel uit je handen. Mijn vorige NW had flinke beschadigingen daardoor. Download je hoge resolutie, dan is het geluid geweldig. En ik vind een aparte muziekspeler toch handiger dan alles op je smartphone zetten. Aanbevolen kerstcadeau!
Zwart model. Niet alleen draadloos (Samsung Galaxy buds) maar ook met kabel (Seinheiser CX300II) kan je het volumelimiet uitzetten! 2 Vw: Bij instelling, Sound, AVLS volumelimiet Off zetten, en vóórdat je de oortjes aansluit, bovenaan het volume op 120 zetten. De muziek is bijna identiek als mijn Sandisk SDMX24 met 125 decibel ! Bediening is eenvoudig, muziek overzetten op intern of extern is simpel. Delicaat toestel, helaas geen hoesje. Mijn mening, via kabel is het geluid het zuiverste. De apps en wifi zet ik uit.
ik had van sony toch wel een betere kwaliteit verwacht, ik vind de walkman totaal niet gebruiksvriendelijkhet omzetten van muziek op de externe sd kaart is erg omslachtig, voor dat het erop staat moet je zelf uitzoeken welke handelingen je moet doen en als het er eenmaal opstaat en je wil het dan afspelen zeg ie dat die de nummers niet kan vinden en afspelen, en de accu is al binnen 3 uur leeg( gebruik geen extra applicaties)met andere woorden ZONDE VAN MIJN GELD. (ook van aanschaf sd kaart)
Goede speler in combinatie met muziek dienst Tidal. Om de batterij te besparen download ik de muziek en zet Wifi en Bluetooth uit. Zo kun je redelijk lang met de batterij doen. Streamen kan natuurlijk ook alleen dit kost wat meer stroom. Wel moet er een geheugenkaartje in omdat 16 gb gewoon te weinig is om muziek te downloaden. De muziek klinkt gewoon geweldig in combinatie met een bedrade Sony koptelefoon. Prima speler voor het geld.
Prima apparaat van 16 gb maar let op dat de werkelijke grote voor muziek is maximaal 6 gb. Maar is gelukkig wel uit te breiden met geheugenkaart. Ben je een endroid telefoon gewend dat is dit een ware aanvulling omdat deze volledig endroid is. Met browser en playstore.
Prima mp3 speler. Voordeel is dat het besturingssysteem Android is, zodat je bijvoorbeeld de Tidal app kan installeren en daardoor gemakkelijk kan downloaden. De accuduur is niet bijzonder hoog, voor mij voldoende om de dag door te komen.
De bediening is niet echt duidelijk, niet gemakkelijk, zelfs voor een ervaren MP3 gebruiker als ik. Het was geen goed idee van Sony om het Android besturingssysteem te kiezen. Veel te ingewikkeld voor een simpele muziekspeler!!!
Heel mooi uitziende Walkman, geluid echt Sony. Maar van de 16GB blijft maar 6,29GB over voor de gebruiker , omdat er zo nodig Android op geïnstalleerd moet worden met allerhanden apps.
Hij is gaaf ..heb de rode...mooie sound en kan bijna alles ..heeft ook wifi,youtube.. enz enz...enige wat je moet aanschaffen zijn oordopjes die zitten er niet bij..
erg slecht batterij echt niet goed geluid wel geen updates meer Windows 9 apparaat 2 jaar van de markt al
Gebruik hem als walkman na de upgrades.In de slaapstand dan valt het verbruik van de batterij goed mee.
Mooi toestel maar geen wifi zoals vermeld op de verkoop pagina van Bol.com.
vind de upsampling van sony samen met youtube luisteren fijn.
Korte accu duur maar voor de rest een goede kwaliteit
Batterij al na 45 minuten op 54%
Kwaliteit heeft beste geluid
Goed geluid.
Algemene kenmerken
Beeldscherm
Afspeelmogelijkheden
Verbindingsmogelijkheden
Geheugen
Accu
Garantie
Productinformatie
Overige kenmerken
EAN
Beschikbaar bij
De MP3 speler is lekker goedkoop en geeft prima geluid, de bijgeleverde oordopjes zijn ook prima. Wat tegenvalt is de kwaliteit van het scherm en de navigatie. De knopjes drukken niet fijn in en maken veel herrie. Een specifiek liedje vinden is lastig en je kan ook geen gebruik maken van folderstructuur bij het zoeken. Scherm is op de laagste helderheid nog superfel als het donker is. Veel acties hebben meerdere handelingen nodig.
Beiden oortjes pakt hij niet. Komt maar uit 1 oortje muziek. In begin was dit niet, maar na 2 dagen doet die het al niet meer zoals behoren. Als ik mijn koptelefoon in de laptop plug doen ze het wel allebei. Nieuwe dopjes gepaktz zelfde probleem, doen het wel in de laptop. Jammer, toch maar opzoek naar een andere.
Afgezien van het SD kaartje doet ie verder wat ie moet doen. Geluid is prima, het menu is even wennen, maar dat sd kaartje lijkt wel nep. Die is maar de helft van de dikte van een regulier kaartje en krijg 'm met geen mogelijkheid aan de praat. Ik vermoed dat als ik 'm open maak er gewoon niks in zit.
Door het gebrek aan een normale handleiding zijn sommige functies zoals film- of fotomappen niet te openen. Zonder duidelijke reden zijn sommige MP3 bestanden niet te openen net als sommige .jpg bestanden. Misleidende beschrijving van de mogelijkheden.
Is een simpele mp3 speler voor de niet veeleisende luisteraar, de bijgeleverde oortjes zijn niet echt gemakkelijk in het oor te houden, en de klank van de muziek die je hoort is gewoontjes. Voor die lage prijs mag je immers ook niet meer verwachten...
Ik heb geheel geen ervaring met Mp.3 spelers dat vooropgesteld.Geluid is prima ,bediening minder en de behuizing komt naar drie keer iets los ... niet de bedoeling denk ik .ik overweeg het terug te sturen en toch voor een duurdere te gaan .
Bediening is handig, maar het is even wennen. Deze MP3 speler heeft geen clip, dus kan je best in een sportarmband wegstoppen. Audiokwaliteit is heel goed. Genoeg geheugen voor veel mp3s (en kan nog uitgebreid worden).
shuffle functie blijft telkens liedjes herhalen en gaat niet het hele alfabet afspelen maar steeds het laatste gedeelte van het alfabet daar hoef ik geen shuffle voor jammer zo want de muziek is wel goed te luisteren
Wat een troep. Bij iedere navigatie van de menus is een keiharde ruis hoorbaar. Maar dat is niet alles binnen 2 dagen was hij kapot, geen enkel respons meer.
Een handig, compacte MP3 met meer opties dan ik had verwacht. Geluid mooi helder.
Top geluid, doet een duurder merk niet veel beter.Batterij gaat lekker lang mee!
Niet duur, goede kwaliteit geluid, plastieken behuizing, geheugen uitbreidbaar
Geeft elke keer tussen een halfuur en uur afspelen in eens card error aan
Ik gebruik het tijdens het joggen. Hij is zo klein en zo licht. Heel goed
Was klaar om muziek te zetten en hij doet het niet wat jammer,
Geweldige prijs, geweldige kwaliteit, geweldig geluid
mooi geluid makkelijk te bedienen
Handig en makkelijk in gebruik.
Goed geluid en handig klein.
Precies wat ik verwacht had
Geen idee Ik ben tevreden
Speelt niet alle mp3 af
lekker klein en handig
Goed product
Werkt prima
Algemene kenmerken
Beeldscherm
Afspeelmogelijkheden
Verbindingsmogelijkheden
Geheugen
Accu
Garantie
Productinformatie
Overige kenmerken
EAN
Beschikbaar bij
Deze speler is absoluut zijn geld waard. Het geluid is fenomenaal, er zijn vele mogelijkheden en de batterij gaat lang mee. Tijdens mijn werk (ik bezorg post) heb ik eindeloos luister plezier. In voorgaande reviews las ik dat er geen mogelijkheden waren om naar de speler te luisteren terwijl ie oplaadt via de pc. Ja zeker, het is wel dergelijk mogelijk maar dan moet je het programma Music Center for PC installeren. Dan kan je bestanden toevoegen en dan heb je de mogelijkheid om te luisteren naar de muziek op de speler. Het is dan wel de bedoeling dat je in het programma de speler selecteert. Verder kan je ook via het stopcontact opladen (er is een losse stekker kop voor nodig voor de usb kabel) en dan kan je wel gewoon rechtstreeks luisteren naar de speler terwijl ie oplaadt. Het opladen gaat behoorlijk rap. Je hoeft geen uren te wachten. Ook is het mogelijk om de speler te vergrendelen als je aan het luisteren bent. Dan skipt hij niet naar een andere radio zender of bestand. Het enige minpuntje wat ik kan vinden is dat je heel erg op moet letten dat je de speler niet per ongeluk aanzet. Zeker als je van plan bent om het ding een aantal uur achter elkaar te gebruiken. Het knopje om de speler aan te zetten is erg gevoelig dus in een jas of broekzak kan hij in principe bij elke beweging makkelijk aan gaan zonder dat je het in de gaten hebt. Echt een top spelertje waar ik grandioos veel plezier van heb en ik raad deze zeer zeker aan.
Sony stond voor goede kwaliteit, maar na eerder de vervangende HD speler, is nu ook de opvolger van mijn mp3 speler van Sony wederom minder goed dan de voorganger.Het geluid is nog wel goed, al zit er meer ruis op bij de lage volumestanden.De behuizing is duidelijk van mindere kwaliteit dan zijn voorgangers.Wat mij echter vooral ergert (idem aan de HD spelers) is dat de menuopties een stuk minder zijn dan voorheen. Je moet nu een playlist maken als je alle muziek in volgorde van album na album achter elkaar wilt horen en dat moet dan via de pc worden aangemaakt. Nu kan je alleen alle songs in alfabetische volgorde draaien of een individueel album eenmalig of op repeat. Niet handig als je op de fiets zit of zoals ik langere reistijden hebt. Waarom voor hetzelfde geld toch steeds minder goede behuizingen en menu-opties... Hierdoor kan je eigenlijk niet meer vertrouwen op de eerdere ervaringen bij de aanschaf van een opvolger van dat apparaat.
Mooi product doet wat het moet doen.De geluidskwalieit is goed met lekker veel bas. De oortjes heb ik zelf niet gebruikt omdat ik simpelweg betere oordopjes heb die lekkerder zitten. De batterij gaat wel vrij snel leeg als je het schermpje aanslaat, maar als je dit niet doet kan die best lang mee. Hij is lekker licht dus kan makkelijk mee op reis. Ook is hij erg compact. Er zit een functie op om foto's te kijken maar dit raad ik niet aan omdat de resolutie laag is. Handig is het vergrendel schuifje aan de zijkant zodat je niet op knopjes kan klikken.Muziek kan je makkelijk via je computer overzetten.
De sony NW-E394 Walkman is in gebruik sinds . Na 4 jaar intensief gebruik is de batterij nog goed, het apparaat heeft menige val overleefd. De geluidskwaliteit is nog steeds uitstekend, mits je er goede kwaliteit oordopjes bij koopt. De knoppen werken allemaal nog prima na intensief gebruik.Conclusie: Een duurzaam apparaat met een uitstekende prijs/kwaliteit verhouding.
Laad lekker snel. Lekker klein formaat, past in elke zak. Makkelijk te bedienen. Makkelijk te navigeren, en door de gold knop op ze zijkant zet je hem eenvoudig op slot. Kan er niets gebeuren als hij in je zak zit. Ik gebruik hem voor luisterboek, als pauzeer of stop, gaat hij de volgende keer verder waar ik gebleven ben. Prima apparaat.
Ik ben sowieso al fan van Sony mp3 spelers, de vorige heeft het na bijna 10 jaar opgegeven. Nu dus deze. Wat een helder geluid met stevige bassen! Ik hoor echt alles in mijn favoriete nummers. Bediening is eenvoudig en duidelijk. Geluid van de nummers op de radio is wel minder dan de nummers die je er zelf op zet.
Heb veel walkmans versleten, van de eerste modellen met cassettebandje, via de cd walkman naar de mp3 speler. Altijd Sony, nooit spijt. Ook deze uitvoering is weer prima. Geweldig geluid met goede bas en prima koptelefoon. Gebruikersgemak is top.
heb dit product nu al sinds 2019 en ben sinds dag 1 al ontevreden. FM radio trekt op niks. als je hem afzet gaat die weer vanzelf aan waardoor de batterij plat is tegen dat je die wilt gebruiken. zoveel geld voor zo een rommel..
Goed geluid en goede FM zenders. Nadeel dat walkman zo snel ongewild aangaat. Een hele lichte druk op de middenknop en hij gaat aan zonder dat je het zin de gaten hebt. Dan is de batterij leeg als je hem wilt gebruiken.
het geluid is goedik zet altijd een aantal albums op de speler.maar het is bij deze speler niet mogelijk om de albums achter elkaar te laten afspelen.je moet iedere keer handmatig doorschakelen naar het volgende album.
Weegt nauwelijks iets en voldoende geheugen voor muziek, maar kan muziek niet shufflen. Zet alles mooi alfabetisch in lijst en speelt dit in deze volgorde af (wat jammer is als de shuffle van een ipod gewoon bent)
De batterij gaat precies 9 uur lang mee.In plaats van de beloofde 35 uur.En je kan 30 voorkeur zenders instellen via de fm radio.Alleen heb je er weinig aan als de fm radio maar 5 zenders ontvangt.
Ik ben tevreden over de bediening en de geluidskwaliteit. De geheugencapaciteit is misschien iets te beperkt voor wie veel muziek wilt opslaan. Al bij al ben ik wel tevreden over dit toestel.
Ik heb de walkman in mijn tas en bij geringe aanraking gaat hij al aan. Als ik hem dan wil gebruiken is hij het merendeel van de keren al leeg omdat hij dan per ongeluk uren heeft aangestaan.
Na jarenlang een Sony mp3 speler tot volle tevredenheid te hebben gebruikt was deze aan vervanging toe (batterij was versleten). Opnieuw gekozen natuurlijk voor Sony
Sterke modellen, de walkman sony's. Maar de oudere versies waren graphisch beter. Verder is het een solide uitwerking, deze modellen breken niet snel
Geluid is prima, bediening gemakkelijk, maar de batterij was na 7 uur leeg. Zou volgens de beschrijving 35 uur moeten zijn. Dat verschil is te groot.
Na 8 jaar moest ik afscheid nemen van mijn vorige Sony mp3 speler en ging op zoek naar een andere. Gevonden! Wederom tevreden over dit product..
Voor het joggen gebruik ik de radio functie, maar dit modelheeft geen tot slecht ontvangst in't bos. Terwijl zijnvoorganger dit wel had.
Apparaat gaat al aan wanneer je er naar kijkt. Gevolg: batterij is altijd op.Geluid is echter zeer goed.Jammer.
goede speler / radio . alleen geluidskwaliteit valt iets tegen , een andere kop telefoon er maar bij kopen dan
Hoge kwaliteit mp3 speler. Hij gaat zeer lang mee op de ingebouwde accu. Er zit een handige sleeptimer op.
Een prima Mp-3 speler. Makkelijk in gebruik, duidelijk scherm en weegt bijna niets. Ik ben erg tevreden
Mooi dingetje.alleen 35 uur gaat de batterij echt niet mee. Misschien als je hem niet aanzet.
Handig in gebruik, zowel qua toestel als qua gebruikerssoftware. Goede kwaliteit van geluid.
Geluidskwaliteit niet echt geweldig, volume ontoereikend en ronduit onhandige navigatie.
Licht en toch stevig toestel met vele features. Doet perfect wat verwacht wordt.
Positief aan dit artikel vind ik: goede kwaliteitWat me tegenviel: prijzig
Goed toestelletje prijs/kwaliteit. Alleen de oortjes zitten niet goed...
Makkelijk muziek op te plaatsen.Deftige klank bij gebruik hoofdtelefoon.
Algemene kenmerken
Beeldscherm
Afspeelmogelijkheden
Verbindingsmogelijkheden
Geheugen
Accu
Garantie
Productinformatie
Overige kenmerken
EAN
Beschikbaar bij
Ik ben op het gebied van elektra niet zo snel tevreden maar dit is een Goed product en snel geleverd. Ik heb OPENRUN headphones van SHOKZ met Bluetooth 5.0. De MP3 speler heeft Bluetooth 4.2 en werkt goed samen met de headphones. Identificatie van de headphones is ook te zien in MP3 speler scherm. Ik heb ook even een 128 GB microSD aangeschat en geplaatst en ook dit werkt goed samen. Tot nu toe ben ik tevreden over deze speler, qua functies en werking doet die volledig aan mijn verwachting
Heel mooi en luxe model! Ik betaal liever iets meer voor één goeie dan minder voor een slechte. Deze mp3 speler is fantastisch. Ik had eerst een goedkopere gehaald maar dat was niks. Ik twijfelde eerst wel om deze te kopen maar het is echt meer dan het geld waard! Vanaf nu heb ik geen telefoon meer nodig tijdens het sporten, raak anders erg afgeleid. Oortjes bevallen prima en heb nu super veel geheugen!
Deze mp3 speler is zeker een aanrader. Voorheen de goedkopere modellen gekocht op bol.com maar die gingen binnen een dag kapot. Daarom nu met lichte angst dit model van Lisiv besteld maar ik ben er uitermate tevreden over. Je merkt ook wel direct het verschil in kwaliteit als het in je handelen ligt, dus hierbij zeker een aanrader voor de mensen die opzoek zijn naar meer kwaliteit.
De batterij gaat heel lang mee (minstens 16 uur, misschien zelfs 20+ uur), en laad snel op. Op de dag van levering had ik een erg uitgebreide handleiding via de mail ontvangenJe kan er ook foto's, video en tekstbestanden mee afspelen, maar dat is voor mij helemaal niet nodig, toch leuk dat het mogelijk is! Ik gebruik hem enkel voor audio.
Een MP3 speler die alles in 1 heeft voor uren luister en lees plezier. Het appararaat werkt super goed en ideaal dat er oortjes en een sd kaart bij zit. Ik was naar iets op zoek maar dankzij de uitgebreide handleiding was het me gelijk duidelijk. Ben er super tevreden mee, kan nu eindelijk me mobiel wat vaker thuis laten :).
Deze mp3 speler bevalt me prima! Had hem eerst voor mezelf gekocht, heb er nog een besteld als cadeau! De touch functie werkt goed en is fijn voor gebruik. Dankzij de extra geheugenkaart kan ik er superlang mee vooruit!
Super snelle levering. Ik had een vraag en direct vriendelijk beantwoord Heb het apparaat even uitgeprobeerd, e-book, luisterboek en muziek. Deze mp3 speler voldoet aan al mijn verwachtingen.
Super snelle levering. Ik had een vraag en direct vriendelijk beantwoord Heb het apparaat even uitgeprobeerd, e-book, luisterboek en muziek. Deze mp3 speler voldoet aan al mijn verwachtingen
Ben erg blij hiermee!Het geluid is meer dan ok.Ook met een duurdere hoofdtelefoon te beluisteren.Kortom 5 sterren dik verdiend.Zat een mooi kaartje bij.Bedankt.Mvrgr Jos
Handig in gebruik, kan veel muziek op en mooi geluid!
De MP3 Speler voldoet aan mijn verwachtingen.
Algemene kenmerken
Beeldscherm
Afspeelmogelijkheden
Verbindingsmogelijkheden
Geheugen
Accu
Garantie
Productinformatie
Overige kenmerken
EAN
Beschikbaar bij
Ik heb deze mp3 speler besteld zodat ik tijdens het hardlopen niet telkens mijn telefoon mee hoef te nemen. Door het kleinere formaat kan ik deze mp3 speler makkelijk in kleine broekzak stoppen. Ik maak gebruik van draadloze oordopjes en het koppelen gaat soepel. Soms moet ik weer even handmatig met bluetooth verbinden maar dit is niet anders dan dat ik gewend ben van mijn smartphone. Prima prijs kwaliteitsverhouding.
Apparaat voelt stevig, echter met afspelen is er vaak ruis. Na een paar dagen krijg ik het toestel niet meer aan via de aan/uit knop. Moet dan de kabel gebruiken om hem aan te zetten...daarna functioneert hij wel gewoon en kun je hem wel met de knop uitzetten. Leek een leuk toestel, maar valt toch tegen. Besturing werkt ook vrij ouderwets en traag. Je kunt er mee werken, maar daar is ook echt alles mee gezegd.
Gekocht voor in de auto bij m'n vrouw (bluetooth). Werkwijze is even wennen maar eenmaal gekoppeld werkt het prima, ook met stuurbediening. Uit te breiden met een extra SD kaartje; dat heb ik gedaan voor mijn muziek maar de extra SD kaart wordt ingelezen als 1 bestand i.p.v de keuze uit mappen zoals op het apparaat-geheugen wel werkt. Maar goed... luxe probleem...
Snelle levering,Ik gebruik deze mp3 speler om muziek te luisteren tijdens het sporten. Dit kleine apparaatje doet het boven mijn verwachtingen goed. Bluetooth is erg makkelijk te koppelen en de verbinding is stabiel.Mijn gebruikservaring van de afgelopen twee weken is dan ook erg positief.
Snelle levering, ontvangen in goede staat.Tevreden.
Doet wat het moet doen
Algemene kenmerken
Beeldscherm
Afspeelmogelijkheden
Verbindingsmogelijkheden
Geheugen
Accu
Garantie
Productinformatie
Overige kenmerken
EAN
Beschikbaar bij
Heeft het twee uurtjes gedaan en gaf daarna de geest. Heb ontdekt dat dit dingetje rommel van de welbekende Chinese webshop Ali- is welke voor 5x de inkoopprijs hier wordt doorverkocht.
Algemene kenmerken
Beeldscherm
Afspeelmogelijkheden
Verbindingsmogelijkheden
Geheugen
Accu
Garantie
Productinformatie
Overige kenmerken
EAN
In deze koopgids vertellen we je hoe je de beste mp3 speler van 2023 kunt uitkiezen
Muziek is belangrijk in het leven van de meeste personen. Daarom is het handig om een degelijke en duurzame mp3-speler in huis te hebben. Je neemt zo’n apparaatje overal mee naartoe en beluistert je favoriete liedjes. Doordat het aanbod aan mp3-spelers enorm groot is, kan het moeilijk zijn om de beste mp3 speler uit te kiezen. Gelukkig helpen wij je om het ideale model uit te kiezen. Daarbij vertellen we je op welke zaken je allemaal kunt letten. Zo vind je gemakkelijk de beste mp3-speler voor jouw behoeften.
Opslagcapaciteit van de beste mp3 speler
Het eerste waar je naar kijkt bij het uitkiezen van de beste mp3 speler is de opslagcapaciteit. Een grotere opslagcapaciteit betekent namelijk dat je meer liedjes op het apparaat kunt plaatsen. Het geheugen kan bepaald worden door het gebruik van een SD-kaart, harde schijf of flashgeheugen. Vind je een basisapparaat al prima, dan kies je voor een van de vele mp3-spelers met een opslagcapaciteit van 2 GB. Deze capaciteit is prima voor personen die het apparaatje zo nu en dan sporadisch gebruiken. Echter, veel personen kiezen voor een mp3-speler met een opslagcapaciteit van 4 tot 8 GB. Als je een muziekfanaat bent, kun je zelfs kiezen voor een mp3 speler met 128 of 256 GB opslagcapaciteit.
Het formaat en gewicht
De meeste mp3-spelers worden gekenmerkt door een compact formaat en een licht gewicht. Daarom zijn dergelijke apparaten super populair onder sporters. Het compacte formaat zorgt er namelijk voor dat het apparaat bijzonder handig is om mee te nemen tijdens het sporten. Denk er maar aan hoe prettig het is om muziek te beluisteren tijdens het fietsen, hardlopen of uitvoeren van andere sportactiviteiten. Het is echter zo dat de nieuwere mp3 spelers een hele ontwikkeling hebben meegemaakt. Er zijn daarom ook wat grotere modellen. Daarom denk je van tevoren na over het formaat en gewicht van de beste mp3 speler voor jouw behoeften.
De ondersteunde bestandstypen
Doordat mp3-spelers tegenwoordig zeer divers zijn, ondersteunen ze ook een groot aantal audioformaten. Sommige formaten zijn gecomprimeerd en verliezen hierdoor kwaliteit. Andere bestanden worden juist tot op zekere hoogte gecomprimeerd, maar verliezen hun kwaliteit niet. Er zijn ook niet gecomprimeerde formaten. Hierbij blijft de kwaliteit intact. Echter, dergelijke bestanden nemen veel ruimte in beslag. Veelvoorkomende bestandsoorten zijn mp3, WAV, FLAC, AIFF, OGG en ALAC.
Extra opties en je budget voor de beste mp3 speler
Het aanschaffen van een degelijke mp3-speler hoeft je geen arm en been te kosten. Gemiddeld kost een dergelijk apparaat je ongeveer 40 euro. Er bestaat echter ook mp3-spelers met een veel lager prijskaartje, maar er bestaan ook modellen waar je iets meer budget voor moet hebben. Je beslist dus zelf of je het apparaat regelmatig wil gebruiken of niet en hoeveel je wenst uit te geven. De prijs van de beste mp3 speler kan in meer of mindere mate worden bepaald door bepaalde factoren. Denk hierbij onder andere aan het design, extra mogelijkheden en unieke kenmerken. Een felroze mp3-speler bijvoorbeeld kost je vaak wat meer dan een neutraal grijs of zwart model. Daarnaast kost een mp3-speler met een uitbreidbaar geheugen je ook wat meer. Sommige modellen beschikken zelfs over Bluetooth, touchscreen, FM-radio, wifi en schermverlichting. Dergelijke modellen kosten ook meer dan een basis mp3-speler.
Beste mp3 speler van 2023
1. Difrnce MP852
De meesten van ons zijn bekend met de werking van een mp3-speler. Een dergelijk apparaat sluit je eerst aan op je computer, waarna je er muziek op zet. In sommige gevallen kun je er ook gewoon een SD-kaart in zetten met muziek. Vervolgens kies je voor het nummer dat je wil
Wij vinden dat de Difrnce MP852 de beste mp3 speler voor jou is. Hij is namelijk een klein model met een directe USB-aansluiting. Bovendien beschikt hij over een handig display. Je kunt dus gemakkelijk het gewenste nummer of je favoriete artiest selecteren. Het is daarnaast leuk om al je favoriete muziek op het apparaat te zetten. Hij heeft namelijk een 8 GB opslagcapaciteit. Je kunt er dus een groot aantal liedjes op kwijt. Dit blauwe model werkt op een ingebouwde oplaadbare batterij. Wanneer je batterij dus na verloop van tijd leeg loopt, kun je hem gemakkelijk weer opladen. Je hitlijst laat je vanaf nu nooit meer thuis. Deze lijst neem je namelijk overal mee naartoe op je handige mediaspeler.
Eigenschappen van de Difrnce MP852:
- Je sluit deze speler direct aan op de computer via USB.
- Gebruik de knoppen om door je muzieklijst te navigeren.
- Hij is klein en licht en past dus eenvoudig in je broek- of binnenzak.
- Duidelijke feedback maakt dat je altijd perfecte controle hebt over je muziek.
- Zijn interne geheugen van 8 GB kun je met een micro SD-kaart uitbreiden tot 32 GB.
- Desgewenst kun je met deze speler ook genieten van de muziek van je favoriete radiostation.
- Er is gezorgd voor een helder schermpje, dat je precies laat zien welk nummer je hebt gekozen.
2. Lenco Xemio-768
Veel personen vinden dat muziek stimulerend werkt tijdens het trainen of sporten. Daarom komt het vaak voor dat je personen ziet trainen met muziek in hun oor. Doordat je de muziek beluistert via een koptelefoon, stoor je niemand. Je geniet gewoon in alle rust van jouw favoriete en meest motiverende liedjes.
De Lenco Xemio-768 is eigenlijk meer dan slechts een mp3-speler. Hij heeft namelijk ook andere mogelijkheden dan alleen muziek afspelen. Zo heeft dit apparaatje een geheugen van 8 GB. Dit is de grootte van de meegeleverde SD-kaart. Aangezien muziekbestanden over het algemeen niet zo groot zijn, kun je er veel liedjes op kwijt. Behalve voor muziek is er op de speler ook ruimte voor e-books, foto’s en video’s. Om bestanden toe te voegen aan de mp3/mp4-speler, sluit je hem via de USB-aansluiting aan je computer aan. Binnen een handomdraai kun je dus al je favoriete nummers beluisteren. Het is tevens fijn te weten dat deze speler beschikt over Bluetooth. Je kunt zelfs zijn geheugen uitbreiden met een micro SD-kaart tot 32 GB.
Eigenschappen van de Lenco Xemio-768:
- Hij heeft een handige Bluetooth-functie.
- Er is gezorgd voor een handige stemopname functie.
- Zijn e-book functie ondersteunt zelfs TXT bestanden.
- In videomodus heeft hij een speeltijd tot ongeveer 3 uur.
- Je krijgt er een sport koptelefoon bij, dus je kunt er meteen mee gaan sporten.
- Dit apparaat wordt geleverd met een 8 GB micro SD-kaart, maar het geheugen kun je uitbreiden met een micro SD-kaart tot 32 GB.
3. Nikkei NMP4BK
Sommigen van ons moeten lange afstanden afleggen om naar het werk of naar school te gaan. Tijdens deze lange rit is er meestal niet veel spannends te doen. Dit is vooral het geval als je met het openbaar vervoer naar de plaats van bestemming gaat. Je kijkt een tijdje naar de personen om je heen en baalt daarna.
Als je jezelf wil vermaken, dan komt de Nikkei NMP4BK goed van pas. Bij dit apparaat is entertainment namelijk steeds binnen handbereik. Het gaat hier om een digitale mediaspeler, die zorgt voor het nodige luisterplezier. Bovendien hoef je je niet te limiteren tot alleen het beluisteren van muziek. Ook beeldvermaak behoort tot de mogelijkheden van deze mediaspeler. Hij heeft immers een 1,8 inch TFT scherm. Zet dus gerust je lievelingsliedjes, -clips en zelfs foto’s op het apparaat en geniet van jouw mediacontent. Vind je het ingebouwde geheugen van 8 GB niet voldoende? Geen probleem. Dit apparaat beschikt namelijk ook over een SD-slot. Daarmee kun je het geheugen uitbreiden tot maximaal 24 GB.
Eigenschappen van de Nikkei NMP4BK:
- Dankzij de ingebouwde tuner kun je ook luisteren naar je favoriete radiostation.
- Hij heeft een ingebouwd geheugen van 8 GB, maar je kunt het geheugen uitbreiden tot 24 GB.
- Dit apparaat heeft een speelduur van maximaal 20 uur, dus je hoeft je geen moment te vervelen.
- Behalve voor het beluisteren van muziek, kun je hem ook gebruiken om foto’s/clips te bekijken op het TFT scherm.
4. SanDisk Clip Sport Plus
We hebben je in dit artikel reeds verteld over een handige mp3-speler die je tijdens het sporten kunt gebruiken. Eigenlijk kun je de meeste varianten gebruiken wanneer je sport, omdat ze vrij klein zijn. Toch zijn bepaalde modellen beter geschikt voor sporters dan andere. Denk er maar aan dat er spelers zijn
Dankzij het duurzame en waterdichte design kun je gerust sporten in de regen of modder. Het apparaatje blijft namelijk zijn werk doen. Bovendien voel je niet eens dat je hem bij je hebt, omdat hij licht en compact is. Hierdoor is hij nooit in de weg tijdens het trainen, dus je kunt in alle vrijheid bewegen. Bij de SanDisk Clip Sport Plus is er gezorgd voor een Bluetooth-verbinding. Je kunt dit apparaatje dus gerust aansluiten aan draadloze headsets of speakers. Hierdoor wordt je workout nog prettiger. Doordat deze mediaspeler een opslagcapaciteit heeft van 16 GB heb je genoeg ruimte voor zo’n 4000 nummers. Wil je er toch meer muziek op opslaan? Geen probleem. Je hebt namelijk ook een ingebouwde FM-radio tot je beschikking.
Eigenschappen van de SanDisk Clip Sport Plus:
- Je kunt in alle vrijheid bewegen, want het apparaat is licht en compact.
- Klik hem dankzij het compacte design gerust op je kleding of uitrusting.
- Hij heeft een capaciteit van 16 GB dus je kunt er zo’n 4000 nummers op opslaan.
- Dankzij het duurzame en waterdichte design kun je gerust sporten in de regen of modder.
- Er is gezorgd voor een ingebouwde FM-radio dus je hebt oneindig veel variatie tot je beschikking.
- Zijn Bluetooth-verbinding maakt het mogelijk om hem aan te sluiten op draadloze headsets of speakers.
5. Sony NW-E394 Walkman
Elke mp3 speler brengt bepaalde voordelen met zich mee. Zo heeft het ene model een grote opslagcapaciteit en het andere model speelt ook video’s af. Een punt dat we vaak echter over het hoofd zien is de geluidskwaliteit. Aangezien je muziek beluistert op een dergelijk apparaat, is de geluidskwaliteit ook van immens belang.
Sommige personen sporten in drukke omgevingen. Dan kunnen ze niet optimaal genieten van de muziek die ze beluisteren. Gelukkig is dat geen issue bij de Sony NW-E394 Walkman. Deze mp3-speler beschikt namelijk over de ClearAudio+ technologie. Hierdoor heb je 30% minder last van omgevingsgeluiden en ruis vergeleken met conventionele apparaten. Je geniet dus keer op keer van muziek die helder klinkt. Daarnaast neem je dit apparaat graag met je mee, want hij weegt weinig en heeft een 8 GB opslagcapaciteit. Heb je een keer geen zin in de muziek die je op het apparaat hebt opgeslagen? Geen probleem! Dankzij de ingebouwde FM-tuner kun je 30 voorkeurszenders instellen. Bovendien laad je de mediaspeler slechts 1 keer op, waarna je hem 35 uur lang kunt gebruiken.
Eigenschappen van de Sony NW-E394 Walkman:
- Voor optimaal gemak ondersteunt hij verschillende populaire muziekindelingen.
- Nadat je hem volledig hebt opgeladen kun je 35 uur audiobestanden beluisteren.
- Clear Audio+ technologie zorgt ervoor dat helder stereogeluid precies zo klinkt als bij de originele opname.
- Je geniet keer op keer van een realistische geluidsweergave, krachtige baslijnen en een consistent volumeniveau.
- De ideale afspeellijst creëer je gemakkelijk door je favoriete nummers vanuit Windows Verkenner en iTunes naar de speler te slepen.
- Stel gemakkelijk 30 voorkeurszenders in met de ingebouwde FM-tuner zodat je niet meer naar je favoriete radiostations hoeft te zoeken.
Veelgestelde vragen
Je kunt een mp3-speler beschouwen als een degelijk elektronisch apparaat dat mp3’s kan afspelen. Over het algemeen is zo’n apparaat bijzonder compact en licht van gewicht.
Voor het opladen van een mp3-speler of om je favoriete liedjes erop te zetten, verbind je de mp3-speler simpelweg met je laptop of computer. Je gebruikt hiervoor een USB-kabel. Voor het inschakelen van de mp3-speler houd je de start- en uitknop gedurende enkele seconden ingedrukt. Zo gaat het startscherm aan, waarna je verder kunt schakelen naar je muziek. Je kunt ook het volume aanpassen of van liedje veranderen.
Ja, met de mp3-speler kun je alleen digitale audiobestanden afspelen. Met een mp4-speler heb je echter ook de mogelijkheid om video’s probleemloos af te spelen. Met een mp4-speler heb je dus iets meer mogelijkheden.
Een degelijke en duurzame mp3-speler kan je rond de 40 euro kosten.
Omdat je hem kunt gebruiken om te sporten zonder ballast. Je profiteert ook van een ander besturingssysteem en laat de accu van je telefoon vol. Het geluid van een mp3-speler is over het algemeen ook van geweldige kwaliteit. Bovendien bespaar je geheugen op je smartphone, omdat je je muziek nu niet meer op je smartphone opslaat.